Sazka Hry: Hrajte automaty a ruletu zdarma

Možnost vyzkoušet si nabízené hry zdarma je pro osvědčená a licencovaná online casina samozřejmostí. Výjimkou v tomto směru nejsou ani Sazka Hry.

Online herna od Sazky je místem, kde na vás čeká spousta zábavy. O tu se postarají desítky super her od rulety, přes klasické automaty, ty netradičně zpracované až po populární „kousky“ jako Starburst, Gonzo’s Quest, Blood Suckers, Twin Spin a další. Každou z her si můžete vyzkoušet zcela zdarma bet nutnosti registrace a vkladu.

Jak? Jednoduše. Stačí zavítat na stránky Sazky, tam zvolit sekci „Hry“ a poté už si z pestré nabídky vyberete konkrétní ruletu či automat. Jakmile na vybranou hru kliknete, dostanete se herního režimu „pro zábavu“. V něm hrajete zdarma za přidělené hrací peníze bez jakéhokoli rizika.

Tento režim je přednastaven při spuštění jakékoli hry.

Také čtěte: Nabídku Sazka Her rozšířily čtyři nové super výherní automaty

Proč se vyplatí registrace v herně Sazka Hry?

Jakmile vás hraní bez možnosti vytočit si reálné výhry až ve výši půl milionu omrzí, není nic jednoduššího, než přímo ve hře v levém horním rohu přepnou z „pro zábavu“ na „za peníze“. V tom případě se vám na obrazovce objeví okno, kde si založíte herní konto.

Vyplatí se to. Sazka Hry vás za dokončení registrace odmění 200 Kč na ruku, dalších 100 Kč dostanete za svůj první vklad na své herní konto a navíc budete ve hře o další bonus až 5 000 Kč. To zní lákavě, co říkáte? Pokud nechcete na nic čekat, založte si účet u Sazky hned teď!