Sázení u Fortuny: Sportovní žně na konci roku!

Podívejte se, na co všechno si můžete u Fortuny vsadit na konci roku. Na výběr je toho dost.

Blížící se Vánoce a s nimi související konec roku jsou pro většinu sportovních soutěží jasným znamením, že je čas na malou pauzu. Ovšem najdou se i takové soutěže a události, které se nezastaví ani přes vánoční svátky a můžete tak na ně u Fortuny sázet online.

Jestli o některé soutěži velmi dobře ví, že se nezastaví ani přes Vánoce, pak je to Premier League. Vše odstartuje páteční šlágr mezi Arsenalem a Liverpoolem s brankářem Londýňanů Petrem Čechem v akci, který netrpělivě vyhlíží 200. vychytanou nulu. Zbytek zápasů je pak na programu den před Štědrým dnem. A pokud by se Čech nedočkal, další šance dostane hned 28. prosince a také na Silvestra.

Tip:
Vánoční Megatrefa: Hrajte zdarma o 6 milionů!

 

Hokejoví fanoušci si přijdou na své

Pokud už budete mít dost pohádek a ohraných koled, není nic lepšího, než se na chvíli odreagovat u hokeje. Na druhý svátek vánoční se odehraje kompletní osmička zápasů 33. kola české extraligy, do konce roku jsou pak na programu ještě další dvě kola.

Právě zejména hokejová příznivci si na konci roku přijdou na své. V tomto období se konají další dva prestižní a sledované turnaje. Ve švýcarském Davosu se s českou účastí v podobě hokejistů Hradce koná další ročník slavného Spengler Cupu a v americkém Buffalu si to na mistrovství světa rozdají hráči do 20 let. Čeští mladíci byli nalosováni do „evropské“ skupiny, kde narazí na stejně staré Bělorusy, Švédy, Rusy a Švýcary.

První den nového roku se skokanskou show

Na své si pochopitelně přijdou také milovníci zimních sportů. Co by to bylo za přechod do nového roku, kdybychom si nemohli 1.ledna pustit v televizi tradiční závod skokanského Turné čtyř můstků v německém Garmisch-Partenkirchenu. Ale pozor! Celá prestižní skokanská show začíná už 29. prosince v Oberhofu.

Posledním dnem, který symbolicky uzavírá vánoční svátky, jsou Tři králové. A právě v tento den odstartuje další ročník slavného Dakaru. Na výběr je toho u Fortuny zkrátka dost, stačí si jen vybrat a vsadit si!