Sázení Fortuna: Vyměňte své body za výhry

Pokud patříte mezi klienty Fortuny a máte na svém kontě nějaké klubové body, rozhodně si pohlídejte, aby vám nepropadly. Byla by to velká škoda.

Nevíte co s nimi? Můžete si za ně pořídit třeba kurzové navýšení, které vám zajistí vyšší výhru na tiketu, nebo si za ně koupit bonus na váš příští vklad, a to až do výše 500 Kč. Stačí zavítat do eshopu Fortuny a vybrat si svůj bonus.

Za body si lze i přímo vsadit

Se svými nasbíranými věrnostními body ovšem můžete naložit i daleko jednodušeji. Lze si za ně totiž rovnouvsadit. Jak na to? Je to jednoduché. Stačí na tiketu zaškrtnout možnost „zaplatit body“. Případnou výhru pochopitelně obdržíte v reálných penězích, toho se nemusíte obávat.

S blížícími se vánočními svátky a koncem roku se sice většina soutěží ukládá k zimní přestávce, nicméně v nabídce Fortuny i tak najdete spoustu lákavých příležitostí, na které si můžete vsadit online. Třeba den před štědrovečerní nadílkou čeká anglickou Premier League šlágr mezi Arsenalem a Liverpoolem s gólmanem Petrem Čechem, který netrpělivě vyhlíží svoji 200. vychytanou nulu. Kolotoč zápasů se bude roztáčet třeba i v zámořské NHL. Stačí si jen vybrat.