Sázení Fortuna: Jaký typ online sázky vybrat?

Jednoduché a systémové sázky i možnost vsadit si s pojistkou. Podívejte se, jaké typy sázek nabízí svým sázkařům Fortuna.

Solo

Jednoduchá sázka s maximálně jedním zápasem s libovolným kurzem.

Tip:
Vše o mobilním sázení u Fortuny

AKO

Sázka s alespoň dvěma sázkovými příležitostmi s libovolným kurzem, které se navzájem nepodporují. Celkový kurz se vypočítá součinem všech kurzů na tiketu. Na jednu „akovku“ lze zařadit maximálně 70 sázkových příležitostí.

Maxikombi

Rozpisová sázka, která vlastně představuje zkrácený zápis několika SÓLO i AKO-sázek na jednom tiketu. Sázkař si vybere určitý počet zápasů (minimálně dva), zařadí je do skupin a počítač z nich vytvoří všechny existující kombinace. Minimální počet skupin jsou dvě, maximální pak 13. Do jedné skupiny je možné přidat více sázkových příležitostí, maximálně 70.

Sázející si následně zvolí, jaké kombinace chce vsadit, zda všechny, nebo pouze některé z nich. Minimální vklad na tiket je stanoven na 10 Kč. Podrobnější vysvětlení sázky Maxikombi najdete v tomto článku.

Tip:
5 důvodů, proč sázet na sportovní zápasy online

Malá domů

S touto sázkou vyhráváte i v případě jednoho chybného tipu, konkrétně získáte desetinásobek svého vkladu. S Malou domů tak snižujete riziko prohry a nestojí vás to nic navíc. Minimální celkový kurz tiketu musí být alespoň 200:1maximální kurz na jednu sázkovou příležitost pak 5:1.

Po vybrání typu sázky Malá domů vidíte, kolik by činila vaše výhra při uhodnutí všech událostí na tiketu (Možná výhra) a kolik při jednomu chybnému tipu (Možná výhra 2).