Ruletový systém Silviina volba

Ženy obecně ruletu moc nevyhledávají. Důvod je prostý, nemají rády riziko. Pokud už k ruletě přistoupí, hrají spíše opatrně, na jistotu, každý krok mají předem promyšlený. Systém Sylviina volba byl vymyšlen jednou z nejlepších hráček rulety a je zářným důkazem tohoto tvrzení. I když se při něm sází pouze na jedno číslo, jedná se o důmyslné a systematické sázení, díky kterému můžeme dosáhnout v podstatě 100% úspěšnosti.


Oblíbenost:        3 z 5

Výhody:

  • 100% účinný systém
  • jednoduchý na použití
  • velký prostor pro úpravy
  • možnost kombinovat s jinými výherními systémy

Nevýhody:

  • delší herní cyklus

Popis systému:

Systém Sylviina volba je svou povahou určen spíše pro hráče, kterým nevadí delší sezení, mají dostatek trpělivosti a preferují menší, ale jisté výdělky. Svou povahou se tento systém podobá nejvíce výhernímu systému Charlotte.

Hráč si vybere jedno z čísel, kterého se bude držet po celou dobu hry. Začíná sázkou 1 žeton. Spiny rozdělí do cyklů. První trvá 35 spinů, všechny následující cykly se budou opakovat přesně 18x. Pokud během celého cyklu nepadne dané číslo, uchyluje se k progresi, známé z výherního systému Martingale, to znamená: 1, 2, 4, 8, 16, 32 atd. To znamená, že pokud nezaznamená výhru během prvních 35 spinů, zvýší výši své nadcházející sázky na 2 žetony, které bude do hry vkládat příštích 18 spinů. Pokud během té doby opět nezaznamená výhru, v následujících 18 spinech bude na číslo sázet 4 žetony, potom 8 žetonů, 16 žetonů atd. Jakmile padne číslo, na které bylo vsazeno, výše sázek se resetuje a hra začíná nanovo.

Tabulka výše sázek, počtu spinů a potřebného kapitálu:

CyklusVýše sázkyPočet spinůNáklady celkem na cyklus
1.1 žeton3535 žetonů
2.2 žetony1836 žetonů
3.4 žetony1872 žetonů
4.8 žetonů18144 žetonů
5.16 žetonů18288 žetonů
6.32 žetonů18576 žetonů
7.64 žetonů181152 žetonů
CELKEM143 spinů2303 žetonů

Celkové náklady na hru možnou budou vypadat trošku děsivě, musíme však připustit fakt, že tabulka je rozpočítána na rovných 143 spinů, což je počet, ke kterému se jen stěží dostaneme. Statisticky vzato, číslo by mělo padnout jednou za 37 spinů (36 čísel + nula). Statistika sice neslouží vždy úplně přesně, ovšem výhra obvykle padá přibližně do konce 4 cyklu. Tato skutečnost byla vypozorována na testovacím vzorku 10.000 spinů. Hodnoty uvádíme pouze pro případ nouze. V takových situacích se dá hra dále protáhnout, aniž bychom přicházeli o možný výdělek. Čím dříve na začátku cyklu číslo padne, tím vyšších výher se dočkáme. I kdyby však číslo padlo na konci cyklu, naše celková bilance bude plusová.

Pokud hráč nemá dostatečný kapitál a nechce ztroskotat na dané progresi, doporučuje se začít s nejnižší možnou hodnotou žetonů. Proces není potřeba uspěchat, výhry se dostaví a brzy už bude i na vyšší sázky.

Čistá výhra za 139 spinů: 2303 žetonů

Hodnocení redakce

Systém Sylviina volba je mezi hráči velice populární, za což vděčí své jednoduché a účelné povaze. Nespornou výhodou je možnost kombinovat ho s jinými výherními systémy. Také se zde nachází obrovský prostor pro úpravy. Pokud hráči chtějí dosáhnout 100% úspěšnosti, měli by se připravit na delší sezení. Tohle zkrátka není záležitost na 5 minut. Jinak jde však o velice povedenou strategii, která stojí za pozornost. Naše redakce ji hodnotí 9/10.

Tip:
Vyzkoušejte si strategii v casinu Synottip zde