Ruletový systém Nálet

Stejně, jako se snáší bomby z bombardéru na nepřátelské území, budou se snášet vaše žetony na plátno rulety. Tento systém je úderný. Tento systém je přesný. Tento systém je velice agresivní. A právě proto není určen pro začínající, nebo opatrné hráče.


Oblíbenost:       3 z 5

Výhody:

  • Vysoká výtěžnost
  • Údernost

Nevýhody:

  • Poměrně agresivní

Popis systému:

Základem výherního systému Nálet jsou sázky na čísla. Systém opět těží z matematické vědy, přesněji řečeno z teorie o pravděpodobnosti. Ta nám říká, že v krátkodobém hledisku je větší šance, že padne číslo, které již bylo taženo, nežli číslo, které zatím taženo nebylo.

Hráč nechá ruletu roztočit nanečisto a v následujícím kole na právě vytočené číslo vsází 1 žeton. Jestliže nevyhraje, navýší hodnotu sázky o 1 žeton a pokryje s ní první i druhé vytočené číslo. Takto bude pokračovat až do chvíle, kdy na jednom ze vsazených čísel nezaznamená výhru. Obvykle se jí dočká do 9. spinu. V takovém případě může sázky resetovat a začít s novou hrou, nebo může pokračovat v příslušné progresi (je třeba dobře propočítat zvýšení sázek tak, aby to bylo skutečně výhodné), a nebo může rovnou odejít od stolu a jít svou výhru oslavit – jedná se totiž o neskutečně štědrý úlovek.

Jelikož se při používání tohoto systému dočkáme v 95% případů výhry do 9. spinu, další progrese není přesně spočítána. Pokud budete smolař a výhra vás bude míjet, v následujících kolech musíte přizpůsobit progresi tak, aby byla výhodná. To znamená, že v 10. spinu už nebudete sázku navyšovat pouze o 1 žeton, ale navýšíte ji o 2 žetony atd. Vše byste měli přizpůsobit zvedajícím se sázkám, ale také svým požadavkům na výhru – jestliže hodláte z tohoto systému vymáčknout ještě víc, můžete sázky třeba hned od začátku navyšovat o 3 žetony.

Ukázka z praxe

Začínáme s hrou a necháme ruletu zatočit nanečisto. Padlo nám číslo 32, na toto číslo proto v následujícím kole vsázíme 1 žeton. Opět roztočíme ruletu a spin nám nyní přináší číslo 17. Původní sázku 1 žeton navyšujeme o 1 žeton a nyní tedy vsázíme po 2 žetonech na číslo 32 a číslo 17. Následné zatočení rulety přineslo číslo 1. I nyní navyšujeme naši sázku a proto vsázíme po 3 žetonech na číslo 32, 17 a 1. Znovu jsme prohráli, kulička se zastavila na čísle 3 a proto opět upravujeme výši naší sázky a budeme vsázet po 4 žetonech na čísla 32, 17, 1 a 3. Započínáme novou hru a ta nám tentokrát vytočí číslo 0. Zvyšujeme naše sázky a vkládáme po 5 žetonech na číslo 32, 17, 1, 3 a 0. Pouštíme se do další hry. Kulička se zastavila na čísle 17! Vyhráli jsme 180 žetonů a celkem jsme 125 žetonů v plusu! Opouštíme hru, pro dnešek máme vyděláno.

SázkaCelkem vsazenoVýhraPadlo číslo
1 žeton na číslo1017
Po 2 žetonech na 2 čísla501
Po 3 žetonech na 3 čísla1403
Po 4 žetonech na 4 čísla3000
Po 5 žetonech na 5 čísel5518017

Součet našich sázek do padnutí jednoho z našich čísel: 1 + 4 + 9 + 16 + 25 = 55 žetonů
Naše výhra: 180 žetonů. Čistý zisk ze hry: 125 žetonů

Hodnocení redakce

Značně agresivní výherní systém, který určitě nepatří do rukou hned tak někomu. Pokud má však vyrovnaného a zkušeného pána, jenž se dokáže vyrovnat s vysokými progresemi, určitě se mu bohatě odmění. V jádru je totiž velice přesný, chytrý a úderný. Naše redakce ho proto hodnotí 7/10.

Tip:
Vyzkoušejte si strategii v casinu Sazka Hry zde