Ruletový systém Bondová sázka

Kdo by neznal Jamese Bonda, chlapíka, kterému jde všechno, na co sáhne, ruletou nevyjímaje… Bondova sázka je v souladu se samotným představitelem rychlý a vysoce výdělečný postup, při němž vsázíme celkem 200 žetonů podle předem stanoveného vzorce.


Oblíbenost:  4 z 5     

Výhody

  • Rychlý a úderný systém
  • Vysoký výdělek
  • Jednoduchý princip

Nevýhody

  • Nutnost vyššího kapitálu

Popis systému

Prvních 140 žetonů položíme na spodní polovinu hracího pole, to znamená na čísla 19-36. 50 žetonů vsadíme na line, tedy šestici, nebo chcete-li dva streety 13-18. Zbytek žetonů vsadíme na nulu. Sázky se také mohou vydělit 10 a potom podle daného vzorce vsázíme 14, 5 a 1 žeton.

Hráč má tímto způsobem pokryty přesně 2 třetiny hracího pole. Jestliže padne číslo z dolní poloviny, vyhrává 80 žetonů, bude-li vytočeno číslo 13-18, čistý zisk bude činit rovných 100 žetonů a pokud se trošku poštěstí a padne nula, čistá výhra bude činit rovných 160 žetonů!

Jestliže nám nebude přát štěstí a bude vytočeno číslo z horního tuctu, hrajeme znovu a sázku zdvojnásobíme, stejně jako třeba při hraní výherního systému Martingale. V opačném případě se doporučuje odejít od stolu zavčasu. Bondova sázka je v dlouhodobém horizontu výdělečná, ale je potřeba vlastnit dostatečný kapitál. V opačném případě byste ho nejdříve měli rozmnožit hraním jiných výherních strategií, například Systémem 2 nahoru, 2 dolů.Hodnocení redakce

Stejně jako samotný James Bond jde o hbitou a údernou sázku, která z jednoho jediného spinu dokáže vymáčknout maximum. V dlouhodobém horizontu je značně zisková, ovšem platí zde variance, která vyžaduje dostatečné množství kapitálu. Vzhledem k její povaze je vhodná spíše pro pokročilejší hráče, kteří umí čelit případným prohrám a vědí, že peníze se jim časem navrátí. Začínající hráči by měli vyčkat, dokud nenaberou více zkušeností, nebo by si alespoň měli snížit výši sázky. Kvůli tomu, že tato strategie není vhodná pro všechny hráče, ji naše redakce hodnotí 8/10.

Tip
Doporučujeme vyzkoušet v casinu Fortuna zde