Ruletový systém ATM

Pokud přeložíme zkratku ATM do českého jazyka, dostaneme se ke slovíčku bankomat, což je pro tento systém naprosto výstižné. Tato strategie je totiž natolik účinná, že hráči velice brzy dostanou pocit, jakoby stáli u bankomatu. Systém ATM je podobný systému 3/2, na rozdíl od něj však vykazuje vyšší účinnost, za níž stojí vyváženější rozložení sázek.


Oblíbenost:       4 z 5

Výhody:

  • jistota
  • vysoká návratnost investic
  • jednoduché použití
  • možnost přizpůsobení

Nevýhody:

  • nezaujme na první pohled

Popis systému:

Princip tohoto systému je jednoduchý. Hráč vsadí 3 žetony na pole nízká čísla (1-18) a 2 žetony na třetí tucet (25-36). Jestliže prohraje, napříště vsadí 9 žetonů na nízká čísla a 6 žetonů na třetí tucet. Pokud znovu prohraje, následně bude pokračovat v této progresi (nízká čísla/třetí tucet): 33/22, 74/36. Zvláštností tohoto systému je, že v případě výhry hráč neresetuje sázky, ale pokračuje ve vsázení příslušného obnosu, jenž vsadil v posledním sázkovém kole. Cyklus se uzavírá až ve chvíli, kdy je dosaženo dostatečného profitu.

I když se tento systém může zdát docela agresivní, rozhodně tomu tak není. Vzhledem k tomu, že sázení tímto způsobem pokryje celkem 30 čísel, k takto vysoké progresi se lze dopracovat spíše výjimečně. Ve většině případů hráč opouští hru se značným obnosem při dosažení druhého sázkového stupně. V průběhu 10.000 spinů, v nichž jsme systém ATM testovali, jsme pouze v 1900 případech zaznamenali prohru, přičemž jen ve 200 případech nastala ztráta hned 2x po sobě, jen 60x jsme zaznamenali ztrátu hned 3x po sobě a pouze v 5 případech přišly 4 ztráty za sebou. 5 po sobě jdoucích ztrátových spinů jsme se v průběhu testování nedočkali. I když taková situace skutečně může nastat, vzhledem k pravděpodobnosti je taková příhoda spíše raritou.

Ukázka z praxe

Vsázíme 3 žetony na pole nízká čísla (1-18) a 2 žetony na třetí tucet a zahajujeme hru. Spin nám přinesl číslo 21. Prohráli jsme, a proto zvyšujeme naše sázky a nyní na pole nízká čísla pokládáme 9 žetonů a na třetí tucet vsázíme 6 žetonů. Zahajujeme hru a kulička se následně usadí na čísle 1, vyhráli jsme 18 žetonů. I když jsme právě vyhráli, zopakujeme sázku z předchozího kola a na pole nízká čísla tedy znovu vkládáme 9 žetonů a na poslední tucet 6 žetonů. Roztočíme ruletu, načež nám padne číslo 10. Opět jsme vyhráli 18 žetonů a pokračujeme ve vsázení konstantní sumy 9 žetonů na pole nízká čísla a 6 žetonů na poslední tucet. Následný spin nám přináší číslo 36, a proto vyhráváme dalších 18 žetonů. Zopakujeme naši předešlou sázku a roztáčíme ruletu. Hra nám nyní přinesla čísla 11 a tak si připisujeme dalších 18 žetonů. Pouštíme se do další hry, opakujeme sázky z předchozího kola a čekáme, co nám ruleta přinese tentokrát. Je to číslo 33, vyhráli jsme 18 žetonů a jelikož jsme už v plusu, opouštíme hru.

SázkaCelkem vsazenoVýhraPadlo číslo
3 žetony na pole nízká a 2 žetony na 3.tucet5021
9 žetonů na pole nízká a 6 žetonů na 3.tucet20181
9 žetonů na pole nízká a 6 žetonů na 3.tucet351810
9 žetonů na pole nízká a 6 žetonů na 3.tucet501836
9 žetonů na pole nízká a 6 žetonů na 3.tucet651811
9 žetonů na pole nízká a 6 žetonů na 3.tucet801833

Součet našich sázek do ukončení hry: 5 + 15 + 15 + 15 + 15 + 15 = 80 žetonů
Součet našich výher: 18 + 18 + 18 + 18 + 18 = 90 žetonů. Naše celková výhra: 10 žetonů

Hodnocení redakce

Spousta hráčů k tomuto systému přistupuje se značným despektem a nakonec zjišťují, že jde o velice profitabilní záležitost, která přeměňuje jejich sny o výdělku prostřednictvím rulety v realitu. I naše redakce se k této strategii stavila obezřetně a také proto jí podrobila důkladnému zkoumání, jehož výsledky nás přímo ohromily. Systém ATM je naprosto jednoduchý, velice šetrný, jistý a natolik štědrý, že se při jeho používání hráči skutečně mohou cítit, jakoby tahali peníze z bankomatu. Naše redakce se proto uchyluje k nejvyššímu hodnocení a uděluje mu rovných 10/10.

Tip:
Vyzkoušejte si strategii zdarma v casinu Sazka Hry zde