Ruletový systém 300

Výherní systém 300 dostal pojmenování podle nejběžnějšího počtu žetonů, který se při něm sází. Obvykle se tedy hraje s 300 žetony. To však neznamená, že tento počet by si hráči nemohli přizpůsobit. V takovém případě je pouze nutné zachovat správný poměr sázek (vydělit/vynásobit všechny sázky stejným číslem).


Oblíbenost     4 z 5

Výhody

  • Poměrně slušné osazení rulety
  • Možnost vysoké výhry

Nevýhody

  • 4 čísla jsou neosazena

Popis systému

Princip systému 300 je naprosto snadný. Prvních 100 žetonů hráč vsází na libovolný tucet, druhých 100 žetonů vsází na jeden ze dvou zbývajících tuctů a ve zbývajícím tuctu vybere libovolných 10 čísel, na něž vsadí po 10ti žetonech. Při takto osazeném plátně mohou nastat tyto situace:

  • Padne číslo ze dvou obsazených tuctů. Po takovém spinu je hráč na nule.
  • Padne některé z čísel, na které jste vsadili 10 žetonů. Po takovém spinu je hráč 60 žetonů v plusu.
  • Padne jedno z čísel, která jsou neobsazená. Tato čísla jsou 3. Zaprvé nula a za druhé dvě zbývající čísla z třetího tuctu, na němž jsou osazená jednotlivá čísla. V takovém případě hráč ztrácí 300 žetonů. Pravděpodobnost, že nastane zrovna tato možnost, je však docela mizivá, jedná se přibližně 1:12,3.

Z toho vyplývá, že jde o další systém, který by se neměl využívat soustavně, ale pouze jednou za čas a jen při 2 – 3 po sobě jdoucích spinech. Poté se už bude jednat o zbytečné riskování!Hodnocení redakce

Systém 300 sice není 100% úspěšný, šance na výhru jsou však značné a kromě toho se už po jednom jediném spinu můžeme těšit z výhry rovných 60 žetonů. Tento systém je nastaven tak, aby v hráčích umocňoval vzrušení a radost z vítězství. Naše redakce proto hodnotí 7/10.

Tip
Vyzkoušejte si strategii v casinu Fortuna zde