Ruletový systém 3/2

Ruletový výherní systém 3/2 je značně populární, což má na svědomí hned několik jeho nesporných výhod. Především jde o fakt, že šetří hráčovu peněženku. Hrát za jeho pomoci tedy mohou i lidé, kterým se do hry nechce investovat mnoho peněz. Kromě toho je vyvážený, takže si lze užívat klidné a jisté hry a vyvarovat se všem infarktovým situacím. Šance na výhru jsou zde dokonce vyšší, než při běžném sázení na barvy!


Oblíbenost:       4 z 5

Výhody:

  • Šetrný
  • Matematicky podložený a úspěšný
  • Hráči při něm nezaznamenají žádné dramatické výkyvy

Nevýhody:

  • Zdlouhavé seance
  • Menší výhry

Popis systému:

Tento systém vychází z nerovnoměrného rozložení čísel rulety v jednotlivých sloupcích. Pokud se na tyto sloupce podíváme pozorně, zjistíme, že první sloupec obsahuje 6 červených a 6 černých polí. Druhý sloupec má pouze 4 červená pole a 8 černých polí a třetí sloupec sestává z 8 červených a 4 černých polí.

Pokud vsadíme na červenou barvu, budeme mít pokryto rovných 18 čísel. K tomu přidáme sázku na druhý sloupec, který obsahuje 8 černých čísel. V takovém případě budeme mít pokryto rovných 26 čísel. Aby hráč prohrál, muselo by padnout zbylých 10 čísel a nula, dohromady tedy 11 čísel, což nám dává přímo úžasné šance na výhru – 2:1!!!

A teď k výši sázek. Abychom z tohoto systému vytěžili maximum, budeme vycházet z poměru výplat u námi vsázených polí. V případě sázky na barvu se výhra vyplácí v poměru 1:1, na červenou barvu proto vsadíme 3 žetony. Výplata výher u sloupců probíhá poměrem 2:1, na prostřední sloupec proto vložíme 2 žetony.

Jestliže nám při tomto rozložení padne červené číslo, které náleží prvnímu nebo třetímu sloupci, vyhrajeme 3 žetony na červené barvě a prohrajeme 2 žetony na vsazeném sloupci. Budeme tedy 1 žeton v plusu. Pokud padne některé z 8 černých čísel prostředního sloupce, vyhrajeme 4 žetony na vsazeném sloupci a přijdeme o 3 žetony na červené barvě. V obou případech jsme však 1 žeton v plusu. Nejvýhodnější situace pro nás nastane ve chvíli, kdy padne některé z červených čísel prostředního sloupce. V takovém případě totiž vyhráváme obě sázky a jsme čistých 7 žetonů v plusu!

Ukázka z praxe

Vsadíme 2 žetony na prostřední sloupec a 3 žetony na červenou barvu. Roztočíme ruletu, padla 35, číslo, které náleží prvnímu sloupci a červené barvě. Vyhráli jsme proto 6 žetonů a jsme tedy 1 žeton v plusu. Znovu vsázíme na výše zmiňovaná pole a roztáčíme ruletu. Padla nám 16 červená, která patří do prvního sloupce. Vyhráváme proto 6 žetonů a celkově jsme už 2 žetony v plusu. Opakujeme naši sázku, tedy 2 žetony na prostřední sloupec a 3 žetony na červenou barvu a zahajujeme další spin. Nyní nám padla 23 červená, která náleží také prostřednímu sloupci. Dohromady jsme vyhráli 12 žetonů a jsme už 9 žetonů v plusu. Znovu vsázíme na naše dvě pole příslušný počet žetonů a zahajujeme hru. Kulička se dostala k číslu 8, které je sice černé, ale náleží prostřednímu sloupci. Prohráváme proto všechny žetony vsazené na červené barvě, ale dostáváme 6 žetonů z prostředního sloupce a jsme proto už 10 žetonů v plusu! Opakujeme sázku a roztáčíme ruletu. Nyní padá 5 červená, která rovněž náleží prostřednímu sloupci. Ze hry se nám vrací rovných 12 žetonů a dohromady jsme 17 žetonů v plusu!

SázkaCelkem vsazenoVýhraPadlo číslo
2 žetony na sloupec + 3 žetony na červenou5635
2 žetony na sloupec + 3 žetony na červenou5616
2 žetony na sloupec + 3 žetony na červenou51223
2 žetony na sloupec + 3 žetony na červenou568
2 žetony na sloupec + 3 žetony na červenou5125

Součet našich sázek ve hře: 5 + 5 + 5 + 5 + 5 = 25 žetonů

Součet výher: 6 + 6 + 12 + 6 + 12 = 42 žetonů

Čistý profit: 42 –  25 = 17 žetonů

Hodnocení redakce:

Systém 3/2 nabízí za poměrně nízké vklady možnost vysokých výher. Všem, kteří se pro něj rozhodnou, hraje do karet matematické opodstatnění systému a šance na výhru 2:1. Navíc je nenáročný na použití a nehrozí u něj žádné infarktové situace. Naše redakce ho proto hodnotí rovnými 9/10.

Tip:
Vyzkoušejte si strategii v casinu Sazka Hry zde