Ruletový systém 2 a více

Ruletový systém 2 a více vychází z faktu, že na ruletě se během jednoho sezení opakují některá čísla. Jde o matematický jev, který vychází z teorie pravděpodobnosti. Tato teorie nám říká, že v dlouhém časovém údobí se počet vytočení všech čísel vyrovná, ovšem v kratším časovém údobí je větší šance, že budou padat již vytočená čísla.


Oblíbenost:       5 z 5

Výhody:

  • Šetrný k hráčově peněžence
  • Možnost vysokých výher

Nevýhody:

  • Obtížnější na provedení (je nutné zapisovat padlá čísla)

Popis systému:

Při systému 2 a více je tedy zapotřebí sledovat již tažená čísla a z nich vyvozovat závěry. Takto dokonce můžeme přijít na nerovnost rulety, nebo menší chybku v softwaru on-line kasina. Ať tak či onak, vždy je pro výhru lepší udělat něco, než nic.

Hráč nejdříve začíná točit nanečisto – vsází buď skutečné peníze, nebo použije funkci free spin. Každé vytočené číslo si bude poznamenávat. V případě hry rulety bez nuly se doporučuje točit přesně 36x, v případě hry rulety s jednou nulou (evropské, nebo francouzské rulety) se doporučuje točit přesně 37x a v případě rulety s dvěma nulami (americké rulety) se doporučuje točit přesně 38x, tzn. za každé číslo na plátně 1x. Tyto tahy se mohou navýšit, vždy by ale měl být zachován daný násobek – například 2×36, 3×36 atd.

Poté se z poznamenaných čísel vyjmou ta, která padla 2x a více během 36 tahů, nebo 3-4-5 a více v případě násobku točení nanečisto. Na tato čísla hráč začne vsázet stabilní sázku po následujících 36 tahů (nebo více, vše samozřejmě závisí na násobku, který jsme si zvolili při točení nanečisto – vše by mělo být vyrovnáno – pokud tedy budeme nanečisto točit 2×36 čísel, potom bychom měli sázet 2×36 spinů). Pokud nám během točení naostro padne některé z čísel, sázíme na něj i nadále, neboť pravděpodobnost, že bude znovu vytočeno je vysoká (některá čísla bývají vytočená dokonce i několikrát během hry, není výjimkou, že padnou například i 5x, 6x…). Po ukončení všech 37 spinů (nebo jejich násobků) se hra resetuje a začíná se nanovo – nejdříve hra nanečisto, poté hra naostro.

S tímto výherním systémem se hráč obvykle dopracuje k 6-12 sázeným číslům a k přibližně 10 – 14 výher v cyklu, což je většinou dostatečné množství na pokrytí výdajů a slušný výdělek.

Příklad z praxe

Při 37 volných točeních na francouzské ruletě jsme zjistili, že nám celkem 2x padla čísla 7, 22 a 28 a celkem 3x padlo číslo 17. Začínáme tedy s hrou naostro a sázíme po jednom žetonu na každé toto číslo. První spin přinesl číslo 3, prohráváme tedy 4 žetony. Jsme 4 žetony v minusu. Druhý spin přináší číslo 10, takže jsme opět prohráli 4 žetony. Nyní jsme už 8 žetonů v minusu. Takto to jde i dalších 5 spinů. Dohromady jsme tedy 28 žetonů v minusu. V následujícím spinu zaznamenáme výhru, padla nám 7, vyhráváme tedy 36 žetonů a jsme 6 žetonů v plusu. Dalších 10 spinů nepřinese nic pozitivního, prohrajeme během nich celkem 40 žetonů, dohromady jsme proto 34 žetonů v minusu. Poté padne znovu číslo 7, vyhráváme 36 žetonů, po započítání naší sázky a přičtení k naší celkové bilanci jsme nyní přesně 2 žetony v minusu. I následující točení je pro nás vítězné, protože padá číslo 17. Vyhráváme 36 žetonů a po odečtení nákladů na tento spin a přičtení k celkové bilanci už máme celkově 30 žetonů. Dva následující spiny jsou opět neúspěšné, z naší částky nám tedy ubylo 8 žetonů. Hned poté však sklízíme značný úspěch, neboť nám 5x za sebou padlo naše číslo a k 22 žetonům si přičítáme 160 žetonů (5×36 – 20 žetonů náš vklad do hry). Dalších 7 spinů je opět neúspěšných a dostáváme se s nimi na částku 132 žetonů (odečítáme náš vklad do hry, tedy 7×4 = 28). V závěru naší série už nám však přeje jenom štěstí, padá číslo 28, 22 a 17, vyhráváme proto dalších 108 žetonů a po odečtení nákladů na hru a přičtení částky k naší celkové bilanci zjišťujeme, že jsme vyhráli úžasných 228 žetonů!

Při jednotlivých sériích se mohou vyskytnout značné odchylky, obvykle se však hráč přiblíží již uvedeným hodnotám.

Hodnocení redakce

Systém 2 a více má smysluplné matematické podložení. Také je velice šetrný k hráčově peněžence, přičemž však nabízí možnost vyhrát skutečně horentní sumu peněz. A naší redakci se taktéž zamlouvá velice jednoduchá aplikace systému a proto mu uděluje rovných 8/10.

Tip:
Vyzkoušejte si strategii v casinu Fortuna zde