Roztočte super žhavé automaty! Navíc s bonusem pro každého

Léto už se s námi sice pomalu loučí, u Sazka Her si ale můžete horké dny plné pohody připomenout kdykoli chcete. A to díky trojici žhavých online automatů. Pojďme se na ně podívat trochu blíž.

  • Hot Spin

Osvědčená klasika s ovocem ovšem v netradičním pojetí. Hru na automatu z dílny vývojářů iSoftBetu totiž doplňuje kolo štěstí, které přináší parádní vylepšení v podobě násobení výher, Wild symboly a další speciální funkce, s nimiž máte šanci dosáhnout na vskutku obrovské výhry. Kolo se spustí v okamžiku, kdy sestavíte tři speciální bonusové symboly na válcích 1, 3 a 5.

Nepřehlédněte: Probíhající bonusové akce u Sazka Her: Jak získat 4 tisíce do hry?

  • Hot Shots

Novinka v nabídce Sazka Her byla vydána k loňskému fotbalovému šampionátu v Rusku. Tento perfektně zpracovaný automat s pěti válci obsahuje 243 výherních linií a lze na něm na jediné zatočení vyhrát až 433 tisíc. Jeho atraktivitu zvyšuje i možnost získat 10 až 20 roztočení zdarma, stejně jako expandující symbol míče. Ten se roztahuje po celé herní ploše a přináší velké výhry.

Už jste viděli? Gonzo’s Quest‎ – hledejte bájný poklad s bonusem za registraci

  • Super Fast Hot Hot

Další zástupce klasických online automatů. Připravte se na symboly ovoce, písmen a diamantů, ale také Wild a Scatter. Tři nebo více Scatter symbolů umístěných kdekoli na válcích udělují 10 volných zatočení, v režimu free spinů se navíc mohou vaše výhry násobit až 8x. A ještě něco. Při sestavení pěti symbolů Super Fast Hot Hot vám připadne jackpot v hodnotě 50 000 Kč!

Hrajte letní automaty s bonusem jen za registraci

Všechny uvedené automaty si můžete zahrát klidně hned teď u Sazka Her zdarma, po registraci i za peníze. Nezapomeňte, že pro každého nového hráče je připraven bonus 300 Kč za dokončenou registraci + až 5 000 Kč za vklad! Herní konto si snadno založíte kliknutím na tento odkaz.

Může se hodit: Sazka Hry: Jak na úspěšnou online registraci a ověření totožnosti