Roztočte nejen nové hry u Sazka Her s exkluzivním bonusem!

U Sazka Her střídá jedna super akce druhou. Nyní má každý plně zaregistrovaný hráč jedinečnou příležitost získat ke svému vkladu exkluzivní bonus až 4 000 Kč. Jak na to?

Nedávno se nabídka online herny z portfolia Sazky rozrostla o dvě netradiční novinky. Jsou unikátní v tom, že o výhře nerozhoduje jako u automatů či rulety náhoda, ale vaše herní dovednosti a šikovnost.

Není divu, že právě tyto hry z dílny českého studia simpleRULES se staly inspirací pro novou bonusovou nabídku pro všechny hráče s plnou registrací u Sazka Her.

Stačí si kdykoli až do 27. října vložit na své herní konto alespoň 100 Kč společně s bonusovým kódem „mejdan“ (viz. obrázek) a získáte do hry dalších 50 % až do výše 4 000 Kč. Děláte si zálusk na maximální výši bonusu? Pak si na účet vložte 8 000 Kč a více.

Bonus u Sazka Her platí:

  • pro plně registrované zákazníky
  • až do 27. října 2019
  • s využitím bonusového kódu mejdan
  • pro online vklady od 100 Kč
  • po protočení třicetinásobku hodnoty bonusu

Roztočte to s pařanským bonusem i vy! Pokud nemáte u Sazka Her založený účet, registraci můžete provést hned teď. Výhodou je, že celou registraci lze zvládnout online. Po jejím dokončení na vás navíc čeká odměna 300 Kč na hraní automatů a dalších her.

Může se hodit: Sazka Hry: Jak na registraci a ověření totožnosti – online