Roztočte hned teď nejlepší online hry s bonusem 2 000 Kč

U Sazka Her pokračuje super akce pro všechny vášnivé hráče online her. Až do 6. října máte jedinečnou příležitost získat ke svému vkladu navíc bonus až 2 000 Kč, který můžete následně reálně prosázet třeba na výherních automatech.

Sazka Hry se netají ambicí vyrovnat se největším českým online casinům, proto neustále rozšiřuje svoji herní nabídku. Jen v této herně si zahrajete automaty z dílny celosvětově proslulého švédského vývojářského studia Thunderkick. Poznávacím rysem her nesoucí tuto značku je hlavně originalita. Důkazem budiž třeba automaty Esqueleto Explosivo, Spectra či Birds on Wire.

Čtěte také: 3 důvody, proč stojí za to vyzkoušet Thunderkick automaty

V herně najdete výherní automaty i od dalších předních výrobců. Své zástupce tady má třeba NetEnt. Zahrát si můžete oblíbené a dnes již legendární hry Starburst či Vikings, což je online automat inspirovaný slavným seriálem Vikingové.

Své místo mají u Sazka Her i české automaty. Nedávno nabídku rozšířily první dvě hry od Synotu.

Hrajete automaty s bonusem až 2 000 Kč ke vkladu

Všechny hry u Sazka Her si můžete nyní užívat naplno díky skvělé akční nabídce, s níž máte i vy možnost získat super bonus za vklad. Jak na to?

  1. Pokud u Sazka Her ještě nemáte založený účet, můžete tak učinit kliknutím na tento odkaz. Registraci následně dokončete podle uvedených pokynů (celou registraci zvládnete online – návod ZDE).
  2. Až budete mít trvalé konto, proveďte vklad – při vkladu od 100 Kč obdržíte bonus 30 %, při vložení částky od 1 000 Kč získáte do hry 50 %. Pro maximální možný bonus 2 000 Kč tak vložte na svůj účet 4 000 Kč a více. V každém případě ale nezapomeňte při vkladu uvést bonusový kód „aloha“ (viz. obrázek níže).
  3. Bonus do Sazka Her dle výše vkladu je dostupný ihned po protočení třicetinásobku jeho hodnoty.

Nepřehlédněte: Tři stovky na automaty jen za registraci. Stačí si je vyzvednout!