Roztočte automat Vikingové s bonusem jen za registraci

Možná i vy jste kdysi hltali seriál Vikingové, který si záhy získal miliony diváků po celém světě. Toho využili vývojáři ze společnosti NetEnt a na jeho motivy vytvořili stejnojmenný špičkový výherní automat. Zahrát si ho můžete s bonusem jen za registraci u Sazka Her.

Automat Vikings se stal stejně jako samotný seriál velmi rychle oblíbený. Opravdu věrně kopíruje svoji předlohu a je skvěle zpracovaný. Na pěti válcích se navíc ukrývá 243 výherních řad, hráč tudíž nemusí řešit, jestli výherní symboly spolu sousedí, ale stačí, když jsou libovolně na válcích za sebou. A maximální možná výhra? Jediným spinem si lze vytočit až půl milionu.

Pořádná nálož bonusů

Vůbec největší předností tohoto atraktivního automatu je nabídka bonusových funkcí. Ve hře jich najdete hned několik. Třeba Shield Wall umí vygenerovat výhru i bez sestavení výherní kombinace. Poznáte ji tak, že se na herním poli objeví 6, nebo 10 štítů. Ty se následně promění na jeden stejný symbol.

Už jste viděli? Recenze automatu Esqueleto Explosivo: Zábava zaručena

Největší výhry ale přináší speciální symboly Raid Spins. Při sestavení tří takových symbolů se automaticky spustí bonusová hra se 7 volnými zatočeními. Během nich se rozšíří automat o další dva válce a nabízí tak neuvěřitelných 78 125 výherních linií!

Zahrajte si automat Vikings s bonusem 300 Kč u Sazka Her

Automat Vikings stojí za vyzkoušení. Pokud jste tak ještě neučinili, najdete ho v nabídce Sazka Her, kde je k dispozici pro hraní zdarma a i za peníze, a to po registraci, která se jednoznačně vyplatí. Důvod? Jen za její dokončení čeká na každého nového hráče bonus 300 Kč, který můžete reálně prosázet na automatech.

Čtěte také: 5 důvodů, proč se vyplatí registrace u Sazka Her