Roztočte automat Guns N‘ Roses s bonusem 5 000 Kč

V online casinu Tipsport Vegas si můžete užívat zábavu při hraní jedné z nejzábavnějších a nejdokonalejších her s lákavým bonusem.

Kdo už si tuto hru vyzkoušel, musí nám dát za pravdu, že jde o opravdovou pecku. Tenhle automat s pěticí válců inspirovaný legendární kapelou patří skutečně mezi nejvydařenější online hry, které kdy byly vytvořeny.

Nejen, že si při hře můžete z play listu vybrat svůj oblíbený hit, ale také na vás čeká spousta vychytaných funkcí, super efektů a samozřejmě i šancí na výhru. Vytočit si můžete třeba hromady roztočení zdarma, násobitele sázek či bonusové kolo s třemi bonusovými hrami. A nejlepší na tom je, že automat Guns N‘ Roses můžete v online casinu od Tipsportu hrát s bonusem!

Jak hrát automat Guns N‘ Roses v Tipsport Vegas s bonusem až 5 000 Kč?

  1. Nejprve si přes tento odkaz založte v casinu herní konto a podle pokynů registraci dokončete.
  2. Až budete mít trvalé a plnohodnotné herní konto, vložte na něj částku od 100 do 5 000 Kč a získáte navíc 100 % hodnoty vkladu. Maximálně tak můžete získat navíc 5 000 Kč.
  3. Na svém kontě v záložce Vegas přejděte do sekce Bonusy a u „Vstupního bonusu“ klikněte na tlačítko „Chci tento bonus“.
  4. Vegas bonus máte připsán na vém herním kontě a můžete si za něj užívat třeba na automatu Guns N‘ Roses.

Tip:
Tipsport Vegas – Jak úspěšně dokončit registraci