Rozhodne se dnes o titulu v Ligue 1?

Ligue1-2021-logo

Do konce ligy sice zbývá ještě celých osm kol, ale výsledek dnešního souboje PSG a Lille může v bitvě o francouzský titul mnohé naznačit.

Francouzská liga je tuto sezónu opravdu zajímavá, osm kol před koncem totiž není vůbec jasné, kdo titul získá. Samozřejmě je favoritem tým PSG, úřadující mistr, ale rozhodně to není uzavřená záležitost, jako tomu bylo v minulých ročnících. PSG má totiž stejně bodů jako druhé Lille, které je za pařížským týmem jen o skóre a ke svému dobru má také o dva góly „pevnější“ obranu. Dnešní zápas v Paříži tedy může potenciálně rozhodnou o osudu titulu, i když je to ještě asi trochu předčasné.

Do boje o titul totiž mohou ještě promluvit třetí Lyon, který ztrácí 3 body a také čtvrté Monako, které ztrácí body 4. Oba pronásledovatelé tedy budou doufat v krásnou remízku, která jim dá šanci během dneška stáhnout na vedoucí týmy 2 body. Situace na konci dne tedy může být taková, že dva týmy budou mít 64 bodů, Lyon 63 a Monako 62.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Kurz na výhru PSG proti Lille je dnes 1.69, na remízu si můžeš vsadit za 3.96 a na vítězství Lille za 5.50. Monako hraje úvodní zápas dne proti Métám a je favoritem na výhru, s kurzem 1.53. Lyon hraje až od 21 hodin a na jeho vítězství v Lens si můžeš vsadit díky kurzu 1.88.

Zápasy tedy začínají od 13 hodin, od 17 hodin a od 21 hodin. Všechny tři z nich můžeš sledovat na TV Tipsport.

Kde sledovat Ligue 1? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!