Rozehřej se na večer u zápasů Vysshaya ligy

belarus_vysshaya_liga

Dnes odpoledne jsou na pořadu dne další dva zápasy v běloruské Vysshaya lize, skvělá „rozcvička“ před večerní Bundesligou.

Při pátku můžeš od 17:00 usednout před TV a začít s víkendovým fotbalem. Ve Vysshaya lize začne zápas Slavia Mozyr – Gorodeja. Oba týmy mají shodně 11 bodů a skóre -4, i když Slavia Mozyr vstřelila (i inkasovala) celkem o čtyři góly více. Týmy nyní sousedí v ligové tabulce na 12. a 13. příčce, těsně nad pásmem sestupu. Favoritem je rozhodně domácí tým, jejichž výhru si můžeš vsadit za 1.89. Naopak hosté se budou muset hodně snažit, aby ze zápasu něco vydolovali, jejich případné vítězství je totiž oceněno kurzem 4.51. Remíza je dostupná za 3.07.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Druhým zápasem dne je Soligorsk – Belshina. Tady to určitě tak „vyrovnané“ není, Belshina je přibitá na samém konci tabulky se ziskem pouhých tří bodů z 9 zápasů a skóre 7:16. Soligorsk má zatím bodů 15, což stačí na pohodové 5. místo v tabulce. Mají také velmi dobrou gólovou bilanci 11:3 a druhou nejlepší formu v rámci ligy. I proto je kurz na jejich dnešní triumf pouze 1.21, naopak outsider z Belshiny je oceněn vysokým kurzem 14.30! Zdá se, že i remíza je nad jejich současné síly, ale kdo ví, třeba se zadaří a pak by mohl chytrý tipér ocenit kurz 5.86.

No a tento zápas už se bude lehce překrývat s již zmíněným večerním utkáním Bundesligy, kde je dnes na programu Berlínské derby!

Kde zápas sledovat? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na tebe čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!