Rogue dnes vyzvou MAD Lions

LEC-2021

Play-off evropské LEC je v plném proudu, už jsme viděli dva zápasy a ve části vítězů dnes dojde i na souboj Rogue s MAD Lions o postup do finále.

Show LEC začíná od 17 hodin

Po včerejším, pro fanoušky G2 Esports, nervydrásajícím zápase proti Schalke 04, kteprý G2 vyhráli 3:2, dnes dojde na zápas dalšího týmu, kterému se podařilo dosáhnout na metu 14 bodů. Stejně dobře jako vítězové z G2 si totiž vedli i hráči týmu Rogue. Dnes se tak mohou v rámci play-off vítězů poprat o místo ve finále tohoto bracketu proti MAD Lions, třetímu týmu základní části ligy.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Rogue dnes budou jasným favoritem na výhru, v základní části oba týmy skončily sice jen jednu pozici, ale v podstatě pořádný kus od sebe. Rogue se skóre 14:4, zatímco MAD Lions s 10:8. Na dnešní vítězství Rogue si můžeš vsadit s kurzem 1.24, výhru MAD Lions najdeš v nabídce Fortuny za 3.57.

Poslední čtyři vzájemné zápasy ovládli právě Rogue, jednou to bylo v rámci best of 3, které skončilo 3:0. Dnes to bude muset vítěz uhrát v rámci best of 5, tedy na tři vítězné zápasy.

Kde sázet na League of Legends?

Kurzy na LEC, včetně live sázek, nabízí sázková kancelář Fortuna, která nabízí také live streamy LoL. Přenosy zápasů nicméně najdeš i na YouTube (s anglickým komentářem), sleduj kanály LoL Esports.