Recenze online výherního automatu Tennis Stars

V další recenzi si blíže představíme automat Tennis Stars, který si můžete zdarma nebo za peníze zahrát v online casinu Fortuna Vegas.

Patříte mezi sportovní fanoušky? Pak si rozhodně nenechte ujít možnost zahrát si na některém ze sportovních automatů v online casinu Fortuna Vegas. Jedním z nich je Tennis Stars. Jak napovídá název, tento pětiválcový automat se čtyřicítkou výherních linií je inspirovaný jedním z nejpopulárnějších sportů – tenisem.

Při roztáčení válců se tak budete potkávat s částmi tenisové výstroje, hráči i tenisovými trofejemi. Hrát můžete už od pěti haléřů až po 800 Kč na jedno roztočení. Stejně jako u většiny automatů v casinu Fortuna Vegas můžete na jedno zatočení vyhrát maximálně 500 000 Kč. Jestli se vám ovšem nechce dávat z vlastní kapsy ani koruna, není problém. Zábavu při hraní automatu Tennis Stars si můžete užívat i zdarma za takzvané hrací peníze.

Tip:
Automaty Fortuna – Jak hrát o maximální možné výhry?
 

Bonusové hra v podobě tenisové dvouhry

K výhrám na automat, který jistě nadchne hlavně tenisové nadšence, vám budou dopomáhat také Wild a Scattter symboly. V případě, že se vám symbol Wild objeví na válcích 2, 3 a 4, získáváte desetinásobek sázky a také 15 volných roztočení s násobitelem krát tři.

Symbol Scatter v podobě obrázku tenisových raket vás zase přenese do bonusové hry s názvem Championship bonus. V ní budete hrát dvouhru proti počítači a sbírat další odměny, velmi užitečná je dobrovolná funkce Gamble pro násobení výher.

Tip:
Hrajte online ruletu Vegas s bonusem až 25 000 Kč