Recenze automatu: Vyzvěte Královnu diamantů v kartách

Zapomeňte na chvíli na klasické válce. S online automatem Královna diamantů budete hrát karty! Pojďme se na originální hru od vývojářů z NeoGames, kterou si zahrajete jedině u Sazka Her, podívat trochu blíž.

Nastavte si počet karet i výši sázky

První, čeho si při spuštění tohoto automatu všimnete, bude jeho netradiční zpracování. Královna diamantů totiž spočívá na jiném principu než klasické hrací automaty, kde povětšinou protáčíte válce. Tady hrají prim karty, přičemž před každým rozdáním si můžete sami nastavit, kolik karet chcete od královny dostat a jaká bude výše sázky na každou z nich.

Nepřehlédněte: Tři stovky na hraní automatů jen za registraci. Stačí si je vyzvednout!

Výchozí nastavení zahrnuje 18 karet, nicméně po třech kartách lze jejich počet snížit až na tři. Nezapomínejte ale, že s počtem karet se mění šance na výhru. S každou rozdanou kartou navíc se možnost obrat královnu o nějaký ten lup pochopitelně zvyšuje. Svou celkovou vsazenou částku uvidíte ve spodní části menu.

Bonusová kola pro ještě větší výhry

Rozsah vkladu se pohybuje v rozmezí od 0,45 Kč až do 180 korun. Nejvyšší možná výhra na jedno zatočení činí neskutečných 300 tisíc korun. Co se týče výher v základní hře, odměnu přinášejí karty se symbolem královny. Vyhráváte sumu, která je na kartě uvedena. Pokud se objeví více královen najednou, výhry se sčítají.

Tip → Založte si u Sazka Her účet a hrajte online automaty s bonusem

Další předností automatu jsou dvě bonusová kola:

Žolík – symbol Žolíka mezi odkrytými kartami spouští bonusovou hru s 16 kartami. Hráč si z nich postupně vybírá a s každým dalším Jokerem zvyšuje svou šanci na výhru. Výherní jsou rovněž karty s označením X, když sestavíte tři, hra končí a získáváte do té doby nastřádanou sumu.

Souboj – při sestavení tří karet se žlutým diamantem se aktivuje druhá bonusová hra, ve které vyzvete na souboj samotnou Královnu diamantů. Vy i královna máte k dispozici deset karet a princip tohoto souboje je prostý – vyšší karta bere. Pokud se hodnoty karet budou shodovat, rozhodne dodatečný rozstřel.

Hrajte Královnu diamantů u Sazka Her s bonusem!

U automatu Královna diamantů jistě oceníte také skvělou grafiku, příjemný hudební doprovod a povedené animace. Pokud hledáte alternativu ke klasickým válcům, tato hra je pro vás jako dělaná. Jde o příjemné rozptýlení, které si navíc můžete u Sazka Her užít s parádním bonusem! Jen za registraci dostanete zdarma 300 Kč na hraní, dalších až 5 000 Kč na vás čeká za vklad.

Čtěte také: 5 důvodů, proč se vyplatí registrace u Sazka Her