Vikings Video Slot – recenze online výherního automatu

V českých online casinech najdeme celou řadu her inspirovaných trháky z televizních obrazovek. Mezi ně patří i výherní automat Vikings Video Slot podle proslulého stejnojmenného seriálu Vikingové, který najdete v nabídce Sazka Her.

Po spuštění vás do hry vtáhne poutavé úvodní intro, které představuje všechny hlavní seriálové hrdiny. Pětiválcový automat s 243 výherními liniemi se drží své předlohy po všech směrech opravdu věrně, takže se připravte na to, že se budete potkávat hlavně s drsnými válečníky a dalšími symboly ze skandinávské mytologie. Nejen fanoušci seriálu, jenž je známý i díky svému brutálnímu a syrovému ději, si tento automat velmi rychle zamilují.

Hrajte Sazka Hry s bonusem až 5 300 Kč pro nové hráče

Jestli jsou produkty z dílny společnosti NetEnt něčím vyhlášené, pak je to skvělá grafika, propracované animace a spousta speciálních funkcí a bonusových her. Dobrodružný online automat Vikings Video Slot není v tomto směru výjimkou, což jeho už tak dost vysokou atraktivitu ještě zvyšuje.

Speciální funkce a symboly automatu Vikings Video Slot:

Hotspot – v prostředním válci se nachází oblast nazvaná Hotspot. Jakmile ji zaplníte stejným symbolem Vikinga, všechny ostatní symboly Vikingů jinde na herním poli se přemění právě na tento symbol.

Shield Wall – speciální funkce, které náhodně generuje výhru i bez sestavení výherní kombinace. Poznáte ji tak, že se na herním poli objeví štíty. Ty náhodně zakryjí vybrané oblasti na válcích a symboly pod nimi nahradí symboly stejného druhu. Po jejich odhalení dojde k vyhodnocení výhry.

Raid Spins – při sestavení tří symbolů Raid Spins na válcích 2, 3 a 4 se automaticky spustí bonusová hra se sedmi volnými zatočeními. Během Raid Spins se automat rozšíří na sedm válců, pět řad a hlavně otevře neskutečných 78 125 výherních kombinací!

Automat Vikings Video Slot u Sazka Her s bonusem!

Online automat Vikings Video Slot můžeme jedině doporučit. Najdete ho v nabídce Sazka Her, kde si lze povedený kousek od NetEntu vyzkoušet zcela zdarma. Všechny speciální funkce a bonusové hry ovšem oceníte až při hraní za peníze, k čemuž potřebujete mít založené herní konto. Je dobré mít také na paměti, že Sazka má pro každého nového hráče připraven vstupní bonus až 5 3000 Kč!

Tip: Sazka Hry: Jak na úspěšnou registraci a ověření totožnosti – online