Recenze automatu Starburst: Když je jednoduchost předností

Starburst patří k celosvětově nejoblíbenějším automatům. A to zejména pro svou jednoduchost a přehlednost. V tomto článku se na produkt od společnosti NetEnt podíváme trochu blíž.

Online automat Starburst ocení všichni hráči, kteří mají rádi co nejrychleji jasno o úspěchu své sázky. Nehledejte žádné složitosti. Klasických pět válců o třech řadách, deset jasně daných výherních linií a k tomu přehledná grafika. Sázka na otočku začíná na dvou korunách a je možné ji zvýšit až na tisíc korun. Maximální výhra na jedno zatočení činí 500 tisíc.

Tip → Založte si u Sazka Her účet a hrajte online automaty s bonusem

Hvězda přináší zatočení zdarma

S oblíbeným a vyhledávaným automatem se dostanete kamsi do vesmíru, kde na vás čekají zářivé drahokamy, sedmičky a klasické bary. Seznámit byste se ale měli hlavně s barevnou hvězdicí, která má jakožto symbol wild zástupnou funkci. Jakmile se vám zobrazí, nahradí všechny ostatní symboly na válci. Objevuje se přitom na válcích 2, 3 a 4.

S barevnou hvězdicí jste nejen blízko velké výhře, ale zároveň získáváte zatočení zdarma! Maximální počet dalších free spinů je stanoven na tři. Jistě také oceníte, že výherní kombinace se počítají z obou stran.

Hrajte automat Starburst s lákavým bonusem!

Největší klasiku mezi automaty si můžete podmanit u Sazka Her, kde je automat Starburst k dispozici pro hraní zdarma i za peníze. Pokud navíc ještě nemáte u Sazky založené herní konto, tak zpozorněte. Na každého nového hráče Sazka Her čeká 300 Kč jen za registraci a po jejím dokončení dalších až 5 000 Kč za první vklad.

Už jste viděli? Festivalový bonus 2 000 Kč do casina. Získejte ho hned teď!