Recenze automatu Esqueleto Explosivo: Zábava zaručena

Mezi online hry z dílny slavného vývojářského studia Thunderkick, které najdete nově exkluzivně u Sazka Her, patří i originální výherní automat Esqueleto Explosivo. Zažijte svátek Den mrtvých jako v Mexiku!

V Thunderkicku mají vždy na prvním místě zážitek z hraní. Jestli se jejich produkty něčím vyznačují, tak je to právě originální zpracování, skvělá grafika, animace i vtipné doprovodné efekty. Automat Esqueleto Explosivo je toho jasným důkazem.

Nepřehlédněte: Tři stovky na hraní automatů jen za registraci. Stačí si je vyzvednout!

Jelikož je hlavním tématem Día de Muertos (Den mrtvých), což je mexická oslava na počet všech zesnulých, je jasné, s jakými symboly se budete setkávat. Patnáct lebek vytváří standardní pětiválcový automat, který skrývá 17 pevně daných výherních linií. Rozsah sázek na jedno roztočení je od 2,5 až do 500 Kč a maximální výhra je stanovena na 350 tisíc.

Vzrušující násobitel a expandující zlatá lebka

U tohoto automatu víc než kdy jindy doporučujeme mít zapnutý zvuk. Nejen, že se tu a tam připomene mariachi kapela složené z pětice kostlivců ve spodním řádku, vítězný popěvek vydávají i lebky zahrnuté do vítězné kombinace. Následně explodují a na jejich místě se objeví nové symboly. Pokud nově spadlé lebky vytvoří další výherní linii, opět vyhráváte, navíc s multiplikátorem. Ten se vždy násobí dvěma až do hodnoty 32. Nejvyšší násobek tak získáváte už za šest výher v řadě.

Tip → Chci hrát online automaty u Sazka Her s bonusem 300 + 5 000 Kč

Nejcennějším symbolem je zlatá lebka. Ta funguje jako symbol Wild, tudíž umí ve všech výherních liniích nahradit symbol, který potřebujete. Pokud se objeví ve chvíli, kdy nemáte šanci na výhru, tak alespoň odstraní všechny sousedící symboly a nahradí je novými.

Hrajte Sazka Hry s bonusem!

Esqueleto Explosivo je důkazem, že automat může být zábavný i přesto, že nenabízí žádná bonusová kola či volná zatočení. Originální zpracování se skvělými efekty. To jsou hlavní přednosti povedeného automatu, který rozhodně stojí za to vyzkoušet. Najdete ho v nabídce Sazka Her, kde navíc čeká na každého nového hráče bonus 300 Kč za registraci a dalších až 5 000 Kč za vklad. Účet si snadno založíte kliknutím na tento odkaz.

Čtěte také: 5 důvodů, proč se vyplatí registrace u Sazka Her