RB Lipsko hostí Paderborn

bundesliga_RBLipsko_RedBullArena

V sobotu pokračuje Bundesliga dalšími pěti zápasy, klasicky ve dvou hracích časech.

Od 15:30 se rozehrají 4 duely a dnes se máme na co těšit z pohledu sázek, tak i fanoušků.

Favoritem dne je určitě RB Lipsko, které doma hostí poslední Paderborn. Vstřelí Timo Werner, který se již údajně dohodl na přestupu do Chelsea, další branku? Tip na domácí ti zajistí kurz 1.14.

Hrát se bude také ve Frankfurtu, který hostí Mohuč. Frankfurt poslední dva zápasy vyhrál, 1:2 nad Wolfsburgem a 3:0 proti Brémám, podaří se mu zkompletovat hattrick a posunout se tabulkou nahoru? Proti Mohuči je favoritem s kurzem na výhru 2.03.

Dalším zápasem je Düsseldorf – Hoffenheim. Týmy dělí v tabulce 15 bodů, ale kurzy na tento zápas jsou celkem vyrovnané, favoritem jsou hosté, s kurzem na výhru 2.50, remíza je za 3.67 a výhra domácího Düsseldorfu pak za 2.84. Rozhodně to tedy bude napínavé.

Posledním odpoledním utkáním je souboj Bayer Leverkusen – Bayern Mnichov. Pro fanoušky bavorského klubu zajímavá šance vsadit si na svůj klub se solidním kurzem, který se pohybuje kolem 1.50. Leverkusen má však o co hrát, má reálnou šanci se kvalifikovat do Ligy mistrů. O tom, že Bayern je ale opravdu těžké porazit se však nedávno přesvědčil také druhý Dortmund.

Dortmund čeká těžký zápas

Od 18:30 nás pak čeká utkání Borussia Dortmund – Hertha Berlín. Velkým favoritem jsou domácí, kterým však bude chybět zraněný Haaland a kvůli kartám také stoper Hummels. Hertha má také pořádnou marodku, ale kurz na její výhru, 7.90, nám přijde trochu přestřelený. Výhru Borussie si můžeš vsadit za 1.39, my jsme se rozhodli pro spekulativní sázku na remízu se skvělým kurzem 5.43.

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!