PSG může vyhrát i druhý francouzský pohár

football generic

Dnes se rozhodne o vítězi Francouzského ligového poháru, objeví se v něm opět tým Paris Saint-Germain.

Hráči PSG budou mít možná lehké deja-vu, na stadionu Stade de France už totiž o týden zpět porazili AS Saint Etienne a stali se vítězi Coupe de France. Dnes však narazí na trochu těžšího soupeře v podobě Olympique Lyon. Scházet navíc pařížanům bude také zraněný Kylian Mbappe.

Všechno tohle je promítnuto také v předzápasovém kurzu. Zatímco minulý týden se dalo na výhru PSG vsadit s kurzem 1.14, dnes je to za 1.47. A také kurz na výhru Lyonu je skoro 3x nižší, 6.05 proti 17.50, který byl na St. Etienne. Remíza je dnes v nabídce s kurzem 4.62.

PSG je tradičním účastníkem finále tohoto poháru, celkem už jej hrálo 9x, z toho 6x v posledních 8 sezónách a prohráli jej pouze jednou. Lyon bude ve finále Coupe de la Ligue popáté, získat může svou druhou trofej. PSG mívá silný první poločas, prosadit by se mohl opět Neymar. Lyon bude určitě sázet na hrozbu v podobě Moussy Dembélého.

Zápas začíná od 21:10.

Kde sledovat finále Coupe de France? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na tebe čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!