PSG by se dnes hodila výhra

Ligue1-2021-logo

Francouzskou ligu nemá PSG pevně v držení, jak tomu bylo v uplynulých sezónách. Aktuálně je třetí a po prohře s Monakem na vedoucí Lille ztrácí 4 body.

PSG se sice velmi vydařil zápas v Katalánsku, když rozdrtilo Barcelona 1:4, ale v následném ligovém zápase proti Monaku už to tak slavné nebylo. Díky prohře 0:2 si z posledních 5 zápasů vzalo pouze 9 bodů a opět se nechalo předskočit Lyonem, který se tak dostal na 2. pozici. Proti Dijonu jsou dnes samozřejmě velkým favoritem, kurz na výhru Pařížanů by, vzhledem k postavení obou týmů v tabulce, možná někdo mohl označit jako výhodný.

Dijon je beznadějně posledním týmem ligové tabulky. Na předposlední Nimes ztrácí už 6 bodů, což se při jeho aktuální sérii šesti ligových proher v řadě zdá, jako nesplnitelný cíl. Předtím sice tým čtyři zápasy neprohrál, 3 z těchto výsledků však byly remízy. Během série ligových proher Dijon vypadl také z poháru a to rukou Lille (0:1). Největší slabinou Dijonu není obrana (40 obdržených branek), nýbrž impotence v útoku (18 vstřelených branek).

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Dnes ale zřejmě bude mít problém na obou stranách, statistika PSG je v lize neúprosná, 57 gólů dalo, obdrželo jen 17, což je nejlepší výsledek jak v útoku a druhý nejlepší obraně (Lille dostalo pouze 16). Vítězství Paris Saint-Germain je k mání s kurzem 1.21, remíza s kurzem 6,94 a výhra Dijonu za spekulativních 14.60.

Zápas začíná v 17:00 a můžeš ho sledovat na TV Tipsport.

Kde sledovat Ligue 1? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!