První turnajový víkend v Tipsport Vegas: O kolik se bude hrát?

O turnajích v online casinu Tipsport Vegas jsme vás na našem webu již informovali. Možná ale nevíte, že se chystá první turnajový víkend, který připadne na nadcházející sobotu 29. a neděli 30. června. Účast je zdarma.

Turnaje v Tipsport Vegas se těší velké oblibě. Nejen, že si při roztáčení válců vybraných hracích automatů užijete spoustu zábavy, zároveň jste ve hře o podíl z předem známé dotace (Prize Poolu). Do jakých turnajů se můžete momentálně zapojit, se dozvíte v tomto článku.

→ Založte si u Tipsportu herní konto a hrajte automaty či ruletu s bonusem!

Už brzy se o slovo přihlásí první turnajový víkend. V termínu 29. a 30. června budete mít šanci utkat se s ostatními hráči během „Víkendu Válečníků“, ve hře bude lákavých 50 000 Kč. Pořadí určí počet zatočení za oba dva soutěžní dny na vybraných automatech. Je to prosté – čím více zatočení, tím více bodů a větší šance na finanční odměnu. A to hlavní – účast v turnaji je zdarma!

Víkend Válečníků v Tipsport Vegas:

  • Začátek turnaje: sobota 29. června 00:00, konec turnaje: neděle 30. června 23:59
  • Prize Pool: 50 000 Kč
  • Výherní kritérium: počet zatočení
  • Minimální hodnota zatočení: 10 Kč
  • Automaty zařazené do turnaje: Incinerator, Lucha Maniacs, Pumpkin Smash, Rainbow Ryan, Vikings go Brezerk, Vikings go to Hell, Vikings go Wild

Jak se zdarma zapojit do Víkendu Válečníků v Tipsport Vegas?

  1. Přihlaste se do svého herního účtu u Tipsportu, nebo si ho založte přes tento odkaz
  2. Po dokončení registrace si nezapomeňte vyzvednout bonus pro nové hráče, následně v sekci Vegas zvolte záložku Turnaje, kde se přihlaste do vybraného turnaje přes tlačítko „zúčastnit se“
  3. Hrajte automaty zařazené do turnaje a vytočte si podíl z dotace 50 000 Kč