Projde Tereza Martincová kvalifikací?

french-open-2020

Z českého pohledu bude dnes zajímavý souboj Terezy Martincové o postup do hlavního turnaje French Open. Dnes je v zápase favoritkou.

Pětadvacetiletá Češka dnes od 10:00 rozehraje svůj zápas o postup do 3. kola kvalifikace. V něm vyzve Lesley Pattinama Kerkhoveovou z Nizozemska. Osmadvacetileté hráčce aktuálně patří 177. příčka žebříčku WTA. Tereza Martincová je na tom lépe, okupuje 121. pozici žebříčku.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Obě mají jedno vítězství

Obě dnešní soupeřky hrály své první zápasy kvalifikace v úterý. Nejprve si Pattinama Kerkhoveová poradila s belgičankou Wickemayerovou ve dvou setech (4:6, 5:7), o pár hodin později vyhrála v poměru 2:0 i Martincová. Ta zvládla porazit rusku Savinykhovou po setech 6:3 a 7:5.

A co dnešní kurzy? Martincová je jasnou favoritkou na výhru, kurz na ni je 1.16. Na vítězství nizozemské hráčky si můžeš vsadit s kurzem 4.55.

Tenisová mánie u Fortuny

Díky Tenisové mánii si můžeš výsledný kurz vyladit až o 25 procent. Vyšší výhry až o čtvrtinu? Ano, přesně tak. Když se budeš držet při zemi a přidáš si na LIVE akovku tři tipy, každý s kurzem 1,3 a více, odemkneš si 15% kurzové zvýhodnění. Najdeš ho v levé liště pod názvem „Tenisová mánie 15 %“.

Jednoduše si ho přidej na tiket. Nebo přihoď ještě jednu sázkovou příležitost s minimálním kurzem 1,3 a můžeš sáhnout po ještě lepším bonusu. Tím je „Tenisová mánie 20 %“. Přihodíš si ji na tiket, nebo najdeš ještě jeden tip s kurzem aspoň 1,3? Za pět takových na jedné LIVE akovce tě totiž odměníme 25% kurzovým zvýhodněním. Čeká na tebe coby „Tenisová mánie 25 %“ zase nalevo, stačí dva kliky a je na tiketu.

Za kolik si vsadíš, je jen a pouze na vás. Na Tenisovou mánii se nevztahují žádné limity. Na závěr jen drobná připomínka, jako vždy platí pravidlo, že zvýhodněné tikety předem nevyplácí. Tenisová mánie by pak ztratila své kouzlo a ty by ses připravil o napětí a adrenalin.