Přijďte si do Sazka Her pro letní bonus až 3 000 Kč do hry!

Sazka Hry si pro všechny vášnivé casino hráče připravily další super akci. Díky si můžete i vy přijít na štědrý bonus až 3 000 Kč ke svému vkladu. Jak ho získat? Tady je návod.

Léto už se sice pomalu chýlí ke svému konci, ovšem to Sazka Hrám nebrání v tom přijít s pořádně žhavým bonusem. Nová akce se vám bude určitě líbit. Když si do 8. září vložíte na herní konto alespoň 200 Kč společně s bonusovým kódem, obdržíte navíc zdarma hned 50 % svého vkladu. Maximálně si můžete přijít na 3 000 Kč. To je pořádně lákavá nabídka, nemyslíte?

Doporučujeme: Extra páteční bonus: Tisícovka ke vkladu pro každého!

Žhavý letní bonus si u Sazka Her nejvíc užijete s tematickými automaty Super Fast Hot Hot, Hot Spin nebo novinkou v podobě Hot Shots, které vás zaručeně rozpálí! Bonus ale můžete pochopitelně roztočit i na kterémkoli jiném automatu v nabídce.

Jak u Sazka Her získat letní bonus krok po kroku:

  1. Ze všeho nejdříve si přes tento odkaz založte u Sazky účet.
  2. Následně dokončete registraci podle pokynů, přechod na trvalé herní konto zvládnete online z pohodlí domova (podrobný návod čtěte ZDE).
  3. Až budete mít registraci dokončenou, vložte si na účet do 8. září alespoň 200 Kč s bonusovým kódem „vedro“ (viz. obrázek níže). Vždy dostanete navíc 50 % ke vkladu.
  4. Bonus až 3 000 Kč do Sazka Her dle výše vkladu máte v kapse!

Kompletní pravidla bonusové akce Hot Summer