Přidá Hertha druhou výhru?

bundesliga-logo

Hertha Berlín je na tom v Bundeslize, bez nadsázky, špatně. Z pěti zatím odehraných zápasů vyhrála pouze ten první, zbytek byly jen prohry.

Dnes se tým Vladimíra Daridy popere o body doma s Wolfsburgem. Ten má zatím o 4 body více, než Hertha a je na 11. místě tabulky. Wolfsburg sice úplně nezáří, ale v lize letos ještě neprohrál. Na 4 remízy navázal výhrou proti Bielefeldu 2:1. Hertha ve svých zápasech vždy alespoň jednou inkasovala a v zápasech, které nakonec skončily její porážkou, dostala vždy minimálně 2 branky.

Dnes je ale v domácím prostředí lehkým favoritem na výhru. Tu můžeš v nabídce najít s kurzem 2.62, ale je to opravdu těsné, kurz na vítězství Wolfsburgu je jen 2.83. Remíza je k mání s kurzem 3.45. Zápas začíná až od 18:00, nejprve se podíváme na zápas Freiburgu s Leverkusenem.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Bayer Leverkusen je na tom o něco lépe, než Wolfsburg, je také stále neporažen, ale dokázal vyhrát dvě svá poslední utkání, díky čemuž má na kontě 9 bodů. Pokud dnes vyhraje, dokáže se vyšvihnout až na 4. místo, což by určitě byl solidní začátek sezóny. Freiburg zatím prohrál jeden svůj zápas, 4:0 na Dortmundu, ale díky podobným výsledkům, jako u Leverkusenu je v tabulce dělí jenom 3 body.

Za Leverkusen bohužel opět nenastoupí jejich nová posily, český útočník Patrik Schick, který stále léčí zranění stehna.

Zápas začíná od 15:30 a favoritem jsou hosté. Jejich výhru si vsaď s kurzem 2.15, remízu s kurzem 3.63 a nebo vítězství Freiburgu za 3.51.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.