Přehlednější soutěže i rozšíření sázek. Tipsport odhalil novinky

Tipsport zveřejnil pravidelný souhrn novinek, které si připravil pro své sázkaře. Do nového hávu se převlékla podoba sekce se soutěžemi, došlo k rozšíření sázkových příležitostí a nově můžete sledovat, jak si průběžně vedou vaše vsazené tikety.

Přehlednější soutěže

Jestli se rádi zapojujete do pravidelných soutěží Tipsportu, tak vám jistě neuniklo, že příslušná sekce doznala změn. A to jak na webu, tak i v mobilních platformách.

Největší změnou je, že hned na hlavní stránce jasně uvidíte, jaké soutěže aktuálně probíhají a do kterých se můžete zapojit. Snadno také najdete všechny potřebné informace, třeba to, jestli už máte splněné podmínky pro aktuální den a podobně. V nabídce si rovněž můžete soutěže filtrovat podle dotace, počtu hráčů či podle začátku.

Rozšíření sázek na žluté karty

Další novinku uvítají sázkaři, kteří na své tikety zařazují sázky na počty žlutých karet ve fotbalových zápasech. Kromě tradičního počtu karet v normální hrací době se teď můžete zaměřit také na počet trestů u jednotlivých týmů, v rámci poločasů (společně i zvlášť) a třeba i na to, ve které půli jich rozhodčí rozdá víc.

U Tipsportu si můžete také nově vsadit na výsledek poločasu či celého zápasu u basketbalové a házenkářské předzápasové nabídky.

Také čtěte: Extratip vám může při sázení zachránit statisícové sumy

Průběh vsazených tiketů

Změn doznala také záložka „Moje tikety“, kde lze nyní sledovat průběžné výsledky jednotlivých tiketů. Podle stavu ikonky snadno poznáte, které z vašich sázek mají nejblíže k výhře. K dispozici jsou také filtry pro řazení tiketů a ve stejné záložce si můžete řadit zápasy podle času vsazení i podle jejich začátku.

Tip → Vsaďte si u Tipsportu online zdarma s bonusem 150 Kč za registraci