Přehled La Ligy: o co se dnes hraje?

La_liga_logo_wide

La Liga dnes nabídne kompletní závěrečné, 38. kolo.

Real Madrid slaví další ligový titul

Vítěze ligy už známe, stejně tak i týmy, které budou hrát v příštím ročníku Ligy Mistrů. Kvalifikaci do Evropské ligy si však ještě může zajistit několik týmů, jistou ji má pouze Villareal.

V současné chvíli ji mají ve svých rukou Real Sociedad a Getafe. Real Sociedad (4.16) jede na těžký zápas do Madridu, kde se utká s Atléticem (2.12). Getafe (1.80) hraje také venku, konkrétně na hřišti Levante (5.01), kterému už o nic nejde.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Své chce ale do bojů o evropské pozice říct také Valencia, která ztrácí na Getafe jeden bod, stejně jako Granada. Valencia (4.28) se podívá na hřiště v Seville (1.85), Granada (2.11) hostí doma sousední tým v tabulce, Athletic Bilbao (3.84).

Rozhodne se také o třetím sestupujícím a bude to jeden z dvojice Leganes a Celta Vigo. Celta (1.76) má bod k dobru a poslední zápas odehraje v Barceloně na půdě sestupujícího Espanyolu (5.28). Naopak Leganes (3.51) čeká těžký domácí zápas proti mistrovskému Realu Madrid (2.17).

Mezi nejsázenější zápasy v La Lize dnes patří:

Atlético Madrid – Real Sociedad: 1

Villareal – Eibar: 1

Alavés – Barcelona: 2

Zápasy budou začínat od 17:00, 18:30 a 21:00.

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!