Přehled: Které loterie můžete hrát online?

Připravili jsme pro vás přehledný seznam osvědčených loterií, které si můžete vsadit kdykoli a odkudkoli online.

Doba, kdy jste museli chodit s vyplněnými tikety své oblíbené loterie do trafiky či na poštu, je dávno pryč. Dnes můžete sázet po internetu z pohodlí domova, a to třeba při čekání na autobus na cestě do práce nebo pozdě v noci, když zrovna nemůžete usnout. Online sázení má tu výhodu, že tiket si můžete vsadit přes počítač či mobilní telefon opravdu kdykoli a kdekoli chcete. Nejste nijak omezováni.

Sportka

S nejstarší loterijní hrou od Sazky máte možnost hrát o desítky i stovky milionů vždy dvakrát týdně – losuje se vždy ve středu a v neděli večer. Alespoň jednou za měsíc pak máte navíc vždy šanci vyhrát i v mimořádném slosování. Na základní výhru stačí uhodnout jen 3 ze 6 tažených čísel. Chcete hrát o nejvyšší výhry v Superjackpotu? Pak si nezapomeňte vsadit i doplňkovou hru Šance.

Jak si vsadit Sportku online – návod

Eurojackpot

Proč hrát Eurojackpot? Na to je jednoduchá odpověď. Víc peněz už vyhrát prostě nejde. Stačí, když správně tipnete 5 čísel z 50 a 2 čísla z 10 a budete navěky za vodou. Abyste ale získali výhru, stačí uhodnout jen 2 + 1 tažených čísel. Loterie, která se hraje také v dalších 18 evropských zemích, se losuje každý pátek. Nepravidelně se losuje také deset výherců Cesty kolem světa za půl milionu.

Eurojackpot – jak hrát o pohádkové výhry online

Euromiliony

Také s loterií Euromiliony si můžete přijít na opravdu velké peníze, které vám od základů změní život. Slosování probíhá vždy dvakrát týdně, a to v úterý a v sobotu večer. Výhodou této další oblíbené loterijní hry od Sazky je, že máte velké výhry opravdu na dosah. Ve hře o milionový jackpot jste ve hře už za 30 Kč. Abyste dosáhli na výhru, stačí uhodnout 2 čísla z 35 a 1 číslo z 5.

Loterie Euromiliony – jak si vsadit online

Kasička

Přes herní portál Sazky můžete hrát online také loterii Kasička, jejíž maximální výhra je 12 milionů korun. Vyhrát můžete hned dvakrát denně, losování probíhá vždy ve 14 a 20 hodin. Ve hře o výhry jsou už za 10 Kč, zdvojnásobte svůj vklad a rázem hrajete o milion. Stačí uhodnout 2 čísla
z 49 a máte to v kapse. Vyberte si jednoduchou sázku na 3, 4, nebo 5 čísel či kombinovanou sázku.

Loterie Kasička – jak hrát online

Korunka

Korunka je unikátní loterií, která umožňuje uplatnit vlastní herní strategii. Na výběr máte hned ze sedmi her podle toho, zda chcete hrát na jistotu, nebo máte chuť trochu zariskovat. Výhodou je, že výše možné výhry znáte u všech her předem a o výhru se nikdy nedělíte. Šestice čísel z celkového počtu 49 se losuje dvakrát každý den – ve 14 a 18 hodin. Vyhrává už jedno uhodnuté číslo.