Předehrávka ELH: Hradec dorazí do Pardubic

tipsport_elh_2020

Dnes 19.11. se můžeme těšit na předehrávku 19. kola, kdy se utkají rivalové z východu Čech.

Domácí Pardubice se v úterý po dlouhých osmi zápasech poprvé dočkaly tříbodové výhry proti brněnské Kometě a vymanily se z poslední příčky tabulky, kde je nahradil tým Motoru z Českých Budějovic. Pardubice si kromě minulého vítězství ještě dopřály jeden bod proti Zlínu, a ještě před koronavirovou přestávkou doma zvítězily po prodloužení proti Škodě Plzeň.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Hradec Králové je v tabulce s desíti zápasy na čtvrtém místě, když si za dosavadní sezónu připsal 20 bodů.  Zatím má na kontě tři prohry, které si ale připsal v posledních pěti zápasech. V úterý, kdy se hrálo kompletní 13. kolo, Mountfield prohrál s šestými Karlovými Vary 0:4. Stejným výsledkem v neděli vyhrál souboj s Olomoucí.

Týmy dnešního klání se naposledy proti sobě utkaly v rámci letního Generali Česká Cupu, kdy oba zápasy ovládl tým z Hradce Králové (1:0, 6:5pp).

Favoritem tohoto utkání je bezesporu Mountfield HK, na jeho výhru si můžete vsadit s kurzem 1.90, na remízu pak 4.50. V případě Dynama Pardubice má vypsaný kurz hodnotu 3.35.

Zápas začíná v 18:00 a sledovat ho můžeš také na TV Tipsport.

Tipsport: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Tipsportu sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené uživatelské konto. V případě, že máte jen dočasný účet, streamy budete mít přístupné jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

S trvalým účtem si stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč a sportovní streamy máte k dispozici neustále.

Jak streamy na webu Tipsportu sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. Po kliknutí na vybraný zápas se vám uprostřed stránky zobrazí okno s přímým přenosem.