Potvrdí dnes Bayern roli favorita?

bayern_allianz_arena

Hráči Bayernu Mnichov si na „druhý začátek“ ligy museli počkat o den déle, než někteří z jejich soupeřů.

Lewandowski a spol. jsou stále na čele tabulky, jenže po včerejší výhře Dortmundu 0:4 nad Schalke už se jejich náskok ztenčil na pouhý bod. Dnes zavítají na stadion Unionu Berlín a jsou sázkovými kancelářemi silně favorizováni.

Union má zatím nasbíráno 30 bodů, pokud dnes Bayern vyhraje, bude jich mít skoro dvakrát tolik, 58. Tým z Berlína také vstřelil jen necelou polovinu počtu gólů, které dokázali vsítit hráči německého mistra.

Kurz na výhru Unionu je krásných 16.70, na remízu pak divokých 8.18. Výhru Bayernu si můžeš vsadit za 1.18, ale bude Bayern šlapat i po tak dlouhé pauze, navíc ve zvláštní atmosféře bez diváků? Zápas Union Berlín – Bayern Mnichov začíná od 18:00.

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!