Potrápí Řekové svou obranou Španěly?

2022-world-cup

Také ve kvalifikační skupině B se dnes rozehrají první zápasy o účast na MS 2022. Na stadionu v Grandě se představí výběr Řecka, známý svou pevnou obranou.

Kromě ní je samozřejmě známý ještě tím, že vyhrál Euro 2004, ale o tom se raději příliš zmiňovat nebudeme. Řecko má zkušené hráče, kteří hrají v silných evropských soutěžích, dokáží však konkurovat výběru Španělska? Řekové dokázali vyhrát úvodní venkovní kvalifikační zápasy na MS ve třech minulých případech. Z pozice outsidera, kterým dnes bude, se mu však vyhrát nepodařilo v posledních devíti zápasech venku (0/3/6).

Španělsko je jasným favoritem, který neprohrál od března 1993 ani jedno kvalifikační utkání na MS. Proti týmům mimo top 20 žebříčku FIFA také neprohrálo doma jediný zápas už přes čtyři roky. Od Španělů se čekají branky, nejvíce asi od Álvara Moraty. Španělé totiž dali méně než 1,5 branky pouze ve třech z posledních 18 kvalifikačních zápasech na MS/Euro.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Kurzy dnes hovoří jasně: domácí Španělsko je favoritem na výhru, s kurzem 1.18. Řecko může šokovat v kurzu 19.60 a remízu se můžeš snažit trefit v kurzu 7.22. Zápas začíná od 20:45.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!