Postoupí Česko do elitní skupiny Ligy národů?

Nations-League-2020

Dnes ve středu 18.11. se můžeme těšit na závěrečné zápasy skupin nové evropské soutěže.

Ve 20:45 začínají pro Českou fotbalovou reprezentaci dva nejdůležitější zápasy roku. Naše reprezentace narazí na naše sousedy v podobě Slovenska a ve druhém zápase, jenž je pro postup Česka v rámci Ligy národů klíčový, dorazí Skotsko do Izraele.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Svěřence Jaroslava Šilhavého musí hodně dráždit dvě prohry s nefavorizovaným Skotskem, které v tuto chvíli vede Skupinu 2 Ligy B jen o jediný bod před našim národním týmem. V případě, že bychom zvítězili jen v jediném z těch dvou zápasů, které bohužel vyhráli fotbalisté ze severu Británie, už se celá naše republika mohla radovat z postupu mezi elitní národní týmy v Lize A. Bohužel to nedopadlo a budeme se tak muset spoléhat na vynikající výkon Izraele, který by zapříčinil nějakou bodovou ztrátu Skotska.

Samozřejmě i Česká reprezentace nesmí usnout na vavřínech a bude potřebovat zvítězit v utkání se slovenským národním týmem. Ten se nachází v podobné situaci jako ten český, i když mu jde jen o to nesestoupit, jelikož je poslední ve skupině a ztrácí jediný bod na třetí Izrael. Každý tým této skupiny má tedy ještě velkou motivaci dát do dnešního zápasu všechno.

Na Česko si můžete vsadit s kurzem 1.50, na remízu 4.31. V případě Slovenska je kurz vypsán na hodnotu 6.96.

Druhý zápas je bez favorita. Na domácí Izrael sázkové kanceláře vypsaly kurz na 2.64, na remízu pak 3.33. V případě Skotska je kurz na výhru určen na 2.74.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!