Poslední zápasy skupin letošní Ligy národů

Nations-League-2020

Dnes se můžeme těšit na zápasy tří lig nové evropské soutěže.

Ve Skupině 3 jsou již témě všechny karty rozdány. Zápasy Francie – Švédsko a Chorvatsko – Portugalsko rozhodnou jen o sestupující reprezentaci. Francie je již jistým vítězem skupiny, šampión minulého ročníku – Portugalsko s desíti body již jistě kvůli vzájemným zápasům nemůže Francii předstihnout, tudíž se o setrvání v elitní Lize A rozhodne na dálku mezi Chorvatskem a Švédskem.

Francie (1.59)                    –              remíza (3.88)     –              Švédsko (6.58)

Chorvatsko (3.59)            –              remíza (3.46)     –              Portugalsko (2.11)          

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Ve skupině 4 se odehrají dva přímé zápasy, jak o postup do play-off, tak o sestup do Ligy B. O vítězství v tabulce se popere Německo, jenž v tuto chvíli vede o jediný bod právě nad jeho dnešním soupeřem – druhým Španělskem. Úvodní vzájemný zápas těchto reprezentací skončil remízou 1:1. O třetí nesestupové místo si zahraje Švýcarsko s Ukrajinou. Blíže propadu do nižší ligy je právě domácí reprezentace země „Helvetského kříže“, jelikož ztrácí na Ukrajinu 3 body, a po úvodní výhře reprezentace z východní Evropy 2:1 bude muset Švýcarsko vyhrát vyšším gólovým rozdílem.  

Španělsko (2.41)              –              remíza (3.50)     –              Německo (2.92)

Švýcarsko (1.64)               –              remíza (3.92)     –              Ukrajina (5.74)

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!