Poslední zápas hokejového poháru

Generali Česká cup

V odvětě finále Generali Česká Cupu se budou Pardubice snažit otočit nepříznivý výsledek 3:0 z prvního utkání proti Třineckým Ocelářům.

Finále bez boje

Tím nenarážíme na špatný výkon pardubických hokejistů, ale naopak na fakt, že oba celky se do finále dostaly bez semifinálového boje. Kvůli koronavirové nákaze v kádrech Liberce a Plzně prošli oba dnešní soupeři do finále automaticky. Inu, žijeme ve zvláštních časech.

Pardubice začaly v prvním utkání nadějně a na konci první třetiny v jejich prospěch rozhodčí nařídil trestné střílení. To byl však highlight celého zápasu, Mandát totiž nájezd neproměnil a zbytek je již historie. Ve druhé třetině se za Třinec prosadila posila z NHL, Zadina, ve třetí pak z přesilovky Roman a nakonec také Růžička.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Pardubice tedy čelí třígólovému manku, naproti tomu, dvougólové vedení Zlína ve čtvrtfinále také dokázali ve druhém zápase otočit a v zápasech s Olomoucí, Kometou Brno a Mountfieldem HK vstřelili vždy 5 branek.

V dnešním zápase je to velice vyrovnané, avšak remíza je k mání s opravdu vysokým kurzem 5.30! Domácí Pardubice si můžeš hodit na tiket s kurzem 2.30, Třinec pak s kurzem 2.25.