Poslední Příbram dorazí na utkání do Brna.

fortuna_liga_logo

Dnes v neděli 22.11. se sehrají tři utkání české nejvyšší soutěže.

Příbram, jež je v tomto ročníku ligy zatím na posledním osmnáctém místě, s jediným bodem za remízu s 1:1 s nyní patnáctou Opavou dokázala získat před dlouhými dvěma měsíci. Nelichotivé je určitě i celkové skóre, které se po sedmi zápasech zastavilo na celkovém poměru 4:22. Příbram může mrzet i vypadnutí s Hradcem Králové z MOL Cupu před branami osmifinále až po prodloužení.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Její dnešní soupeř v podobě Zbrojovky Brno na tom rozhodně není o moc lépe, konkrétně jen o tři body, což dělá přesně jednu výhru. Tu si překvapivě fotbalový tým z Brna, jenž se do české elitní soutěže dostal znovu po dvou sezónách v nižší Fortuna:Národní Lize, připsal těsně před startem minulé reprezentační přestávky proti pátému Jablonci.

Co se týče vzájemných zápasů, nemáme relevantní výsledky, jelikož poslední vzájemné utkání sehrály týmy minulý rok v baráži o Fortuna:Ligu. V obou zápasech přišly remízy, a tak rozhodl počet vstřelených gólů na hostujícím hřišti.

Sázkové kanceláře na výhru domácího Brna vypsaly kurz 1.66, což z něj dělá jasného favorita. V případě Příbrami je kurz na výhru 5:40, na remízu pak 3.94.

Zápas začíná v 14:00 a můžete ho sledovat na O2 TV, Fortuna TV a Tipsport TV.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!