Poslední dvě místa ve čtvrtfinále MLS

Už jen dva zápasy a budeme znát všechny týmy, které postoupily do čtvrtfinále play-off MLS.

Favority na postup známe

U obou ranních zápasů se jeví jako favorit na výhru a tím pádem i na postup do další části „domácí“ tým. Domácí pouze v uvozovkách, jelikož všechny zápasy se hrají v resortu ESPN Wide World of Sport na Floridě.

Začneme ve 02:00, kdy Columbus Crew vyzvou Minnesotu United. Columbus je tedy favoritem a to s kurzem 2.03. Minnesota ale má šanci, kurz na její vítězství je 3.50. Remízový výsledek je ohodnocen kurzem 3.50.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

A ve 04:30 už začne poslední osmifinále: Portland Timbers – FC Cincinnati. FC Cincinnati je dnes největším outsiderem, s kurzem na výhru 4.23, remíza, která by mohla přinést úspěch v prodloužení, či při penaltách je k mání s kurzem 3.76. Výhru favorizovaného Portlandu si můžeš hodit na tiket s kurzem 1.79.

Obě utkání můžeš sledovat na live streamu, nebo také na programu Nova Sport 1.

Kde sledovat MLS? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na tebe čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!