Pondělní Premier League nabídne duel Crystal Palace – Burnley

Epl_logo_2020_wide

Večer můžeme očekávat vyrovnané utkání, oba týmy mají v tabulce zatím shodně 42 bodů.

Zápas začíná ve 21:00

Jak Palace, tak Burnley zatím mají odehrána 2 utkání, z nichž získali shodně 3 body. O víkendu měly oba celky volno, jelikož z FA Cupu již vypadly v předchozí fázi. Crystal Palace má rozhodně lepší „formu“, po 4 vítězstvích v řadě však přišla porážka na půdě mistrovského Liverpoolu 4:0. Dnes večer jsou favoritem na výhru s kurzem 2.37. Chybět však bude největší hvězda Eagles, Wilfried Zaha.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Burnley má trochu horší statistiky, ale z posledních 5 zápasů si odnesli 8 bodů, jedinou prohrou byl výprask 5:0 na Manchesteru City. Pokud budou bránit tak odhodlaně jako vždy, mají šanci na zisk alespoň bod, kurz na remízu je 3.02. Burnley má zraněných několik ofenzivních hráčů, chybět budou např. Barnes, Brady, Rodriguez, či Wood, na výhru v Londýně to tedy upřímně příliš nevypadá, nicméně v nabídce je s kurzem 3.46.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

Pokud ještě u Fortuny nemáš účet, můžeš využít zvýhodněnou nabídku pro nové hráče.

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.