Poker zdarma

Začínáte hrát poker a bojíte se hned riskovat ztrátu vlastních peněz? Není nic snazšího než hrát zdarma. Je to ideální možnost, jak si hru „osahat“. Tady je návod, jak začít hrát poker zdarma.

Vaše první pokerové kroky mohou být obtížné. Navíc, pokud jste tuto populární hazardní hru předtím ještě nikdy nehráli, dost pravděpodobně nebudete hned od prvních her riskovat, že prohrajete svoje vlastní peníze.

Kde a jak hrát poker zdarma?

Třeba největší online pokerová herna PokerStars nabízí hry zdarma, takže si můžete poker nejprve otestovat, získávat cit pro hru a zároveň postupně pilovat svoji strategii pro hraní online. Dále je to i oblíbená česká herna Synottip Poker.

U stolů PokerStars jsou v sázce pouze hrací peníze, když vám dojdou, není problém zažádat o další žetony do hry. Jestli chce začít hrát poker zdarma, stačí si bezplatně stáhnout pokerový software a založte si účet PokerStars. Zabere vám to jen pár minut. Vyberete si svoje uživatelské jméno, které bude zároveň vaší přezdívkou u hracích stolů, zvolíte si heslo a potvrdíte svoji e-mailovou adresu.

Do her zdarma u PokerStars se dostanete otevřením nainstalovaného softwaru, kde v hlavním lobby kliknete na tlačítko „Hrací peníze“. Pak už si jen stačí vybrat hru, kterou si chcete zahrát. V případě, že vám virtuální peníze dojdou, stačí se usadit ke stolu cash hry a následně vám budou doplněny.

Co se dát hrát s hracími penězi?

I při hraní s hracími penězi máte na PokerStars k dispozici mnoho možností a her. Svůj aktuální zůstatek hracích peněz na kontě jednoduše zobrazíte kliknutím na tlačítko „Pokladna“ v hlavní lobby.

Následující hry a formáty lze hrát na PokerStars zdarma i o reálné peníze:
Texas Hold’em, Omaha, Omaha Hi-Lo, Stud, Stud Hi-Lo, Triple Draw 2-7, Single Draw 2-7, Razz, HORSE, 8-Game Mix, Badugi, Poker Tournaments, Poker Sit and Go’s

Peníze zdarma ve freeroll turnajích

Kromě bezplatných pokerových turnajů nabízí PokerStars pro pokerové hráče ještě šanci vyhrát peníze zdarma v mnoha každodenních freerollech. Do těchto pokerových turnajů lze vstoupit zdarma, navíc budete mít šanci na náklady PokerStars vyhrát na svůj účet reálné peníze.

Freerolly najdete v softwaru PokerStars pod záložkou Turnaje, poté zvolte „Freeroll“ ve filtru „Buy-in“.