Poker v mobilu

Poker Novinky Jak začít

Poker dnes můžete bez problémů hrát i na svých mobilních telefonech kdykoli a odkudkoli jen chcete. Jaké jsou pro hraní pokeru na mobilu požadavky? A existují nějaké aplikace? Čtěte dál!

V dnešní době, kdy chytré mobily hravě nahrazují klasické stolní počítače, tablety i notebooky, si na svém telefonu můžete zahrát prakticky kteroukoli hru. A poker není pochopitelně výjimkou.

Požadavky na hraní pokeru v mobilu

K hraní pokeru na mobilu potřebujete hlavně chytrý telefon vybavený operačním systémem Android či iOS s připojením na internet. Poker si můžete díky aplikaci zahrát na cestách, nebo když se třeba nudíte při čekání na tramvaj.

Například v největší online pokerové herně PokerStars si můžete poker zahrát na mobilech s těmito operačními systémy:

  • iPhone 3G S a novější, iPad, iPod touch (4. generace)
  • mobilních zařízení se systémem Android 2.2 a vyšším s minimálním rozlišením obrazovky 800x480

Pokud tedy takový mobil vlastníte, nic už vám nebrání v tom začít hrát poker na svém mobilu. Následné stažení aplikace je velice snadné. Odkazy na stažení pro operační systémy iOS i Android najdete na stránce online pokerové herny. Následně se přihlásíte na svoji oblíbenou pokerovou hru a můžete se do toho pustit! Je to snadné.

Náročnost na stažená data

Za stažení aplikace pro hraní online pokeru v mobilu samozřejmě nic neplatíte, nicméně za následná přenesená data už ano. Online poker přes mobil ovšem na přenesená data není příliš náročný. V online pokerové herně PokerStars by hodina hraní neměla spotřebovat více než 1 Mb přijatých a 500 Kb odeslaných dat.

Pokud to jde, nejlepší je hrát poker na mobilu přes Wi-fi. V tom případě vás vůbec nemusí trápit jak dlouho, případně na kolika stolech právě hrajete.

Aplikace PokerStars

Aplikace PokerStars Mobile Poker je dostupná ke stažení pro celou řadu zařízení. Díky ní můžete hrát poker snadno i v pohybu přímo na svém zařízení. Hrajte poker proti milionům uživatelů z mobilu v ruce a užívejte si funkce „Hrát nyní“, které vám umožní okamžitě vstoupit do vašich oblíbených her a turnajů jediným kliknutím.

Hrajte na svém iPhonu a získejte jedinečný zážitek z mobilního pokeru nebo na svém iPadu kvůli velké obrazovce a dlouhé životnosti baterie – perfektní pro turnaje a dlouhé cash game session. Čeká na vás nejlepší zážitek z hraní, jaký od největší online pokerové sítě světa očekáváte – to vše optimalizované také pro vaše mobily s operačním systémem Android.

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Poker herny

SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Pokerstars

Pokerstars

Bonus až 2 500 Kč