Poker online a sázení na sport s jedním účtem

Poker Jak začít

Založte si účet u PokerStars a kromě hraní pokeru online si můžete zároveň užívat zábavu při sázení na sportovní zápasy. Poradíme vám, jak na to.

PokerStars už není jen největší pokerovou hernou s možností vybrat si z nepřeberného množství turnajů každý den. Z její dílny pochází i sázková kancelář BetStars, která získala jako první zahraniční sázkovka licenci pro online sázení na sportovní zápasy od českého ministerstva financí.

Byť je v konkurenci osvědčených značek jako Tipsport či Fortuna stále ještě mladou sázkovkou, nabídka je velmi zajímavá a nechybí v ní kurzy na žádnou z velkých událostí. Za pozornost jistě stojí i akční nabídka týkající se fotbalových sázek, díky níž můžete navýšit výhry na svých tiketech až o 100 %.

Tip:
Online sázení u BetStars: Až o 100 % vyšší výhry

BetStars stojí rozhodně za to vyzkoušet. Tím, že spadá pod křídla PokerStars, máte navíc jedinečnou šanci s jedním založeným herním účtem sázet na sportovní zápasy a současně hrát i poker online. Není třeba žádná další registrace, ani nic podobného. Jedno herní konto = dvojnásobná porce zábavy!

-> Chci si založit herní účet, se kterým můžu hrát poker online a sázet na sportovní zápasy

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Poker herny

SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Pokerstars

Pokerstars

Bonus až 2 500 Kč