Po pauze je tady opět nizozemská Eredivisie

eredivisie-logo

Dnes v sobotu 21.11. se můžeme těšit na tři zápasy nejvyšší nizozemské fotbalové soutěže.

Domácí Zwolle už pět utkání nedokázalo vyhrát, to se mu podařilo naposledy na konci září proti Spartě Rotterdam. Od té doby přišly dvě prohry a tři remízy, naposledy to byl smírný výsledek s posledním celkem tabulky – Sittardem. Právě v tabulce se Zwolle nachází na dvanáctém místě se sedmi body a skóre 9:14.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Jeho dnešní soupeř v podobě Utrechtu je na tom nepatrně lépe. V tuto chvíli zaujímá devátou příčku s devíti body a skóre 8:11, tudíž se bude snažit uhájit dvoubodový náskok před dnešním oponentem. Utrecht před reprezentační přestávkou prohrál dva zápasy (nejprve 1:4 s Heraclesem, o týden později přišla domácí prohra 0:3 s Ajaxem Amsterdam), ale také dokázal na konci října porazit 2:1 nyní páté Twente s českým talentem Václavem Černým.

Ve posledních vzájemných zápasech nemůžeme určit přímo dominantnější tým, i když Utrech má mírně navrh. V lednu jsme mohli zaregistrovat remízu 3:3, v minulém roce se týmy podělili každý po jedné výhře. V roce 2018 oba utkání vyhrál Utrecht (2:1, 2:0).

Na domácí Zwolle si můžete vsadit s kurzem 3.48, na remízu 3.74. V případě Utrechtu sázkové kanceláře vypsaly kurz 2.05.

Kde sledovat Eredivisie? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!