Plya-off NHL: stále jeden krok do postupu

nhl_logo

V obou dnešních čtvrtfinálových duelech jsme se posunuli na skóre 3:2 na zápasy. Dokáží dnes konečně Islanders a Golden Knights postoupit do semi?

New York Islanders neproměnili první matchball a v pátém utkání série prohráli s Philadelphií 4:3 po prodloužení. Dnes se tedy může opět rozhodnout, minimálně o tom, zda uvidíme sedmý zápas série.

Kurzy jsou před zápasem celkem vyrovnané, domácí Philadelphia Flyers jsou lehkými outsidery. Kurz na jejich výhru je dnes 2.64. Na Islanders si můžeš vsadit s kurzem 2.35, remíza je pak v nabídce s kurzem 3.86.

Zápas začíná od 01:00 v noci.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Na 03:45 je pak v plánu další utkání mezi Vancouverem Canucks a Vegas Golden Knights. Ani Vegas totiž nezvládlo svůj první matchball a proti Canucks v pátém zápase prohráli v poměru 1:2. Dnes ale mají další šanci na postup.

S remízou se ani dnes příliš nepočítá, je totiž v nabídce s kurzem 4.54. Tým z Las Vegas je jasným favoritem na výhru, tu si můžeš vsadit díky kurzu 1.72. Vítězství Vancouveru Canucks si hoď na tiket s kurzem 3.85.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.