Plya-off NHL: poslední krok do postupu

nhl_logo

V obou dnešních čtvrtfinálových duelech jsme na skóre 3:1 na zápasy. Dokáží dnes Islanders a Golden Knights postoupit do semi?

New York Islanders si pohlídali zápasy na „domácím ledě“ a díky výhře v prvním utkání teď vedou v sérii poměrem 3:1. Flyers se zmohli na jedinou výhru a to ještě díky prodloužení, ta přišla ve druhém zápase série, kdy byli domácím týmem. Dnes Flyers musí vyhrát, aby si udrželi alespoň nějakou šanci na postup.

Kurzy jsou před zápasem celkem vyrovnané, domácí Philadelphia Flyers jsou lehkými outsidery. Kurz na jejich výhru je dnes 2.47. Na Islanders si můžeš vsadit s kurzem 2.25, remíza je pak v nabídce s kurzem 4.20.

Zápas začíná od 01:00 v noci.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Na 03:45 je pak naplánováno další, potenciálně rozhodující utkání. Také Vegas Golden Knights totiž vedou 3:1 na zápasy, jejich série s Vancouverem Canucks je však ještě o něco jednoznačnější. Ano, sice prohráli ve druhém utkání 2:5, ale jinak svému soupeři napráskali dvakrát s nulou, 5:0 a 0:3, v posledním zápase pak vyhráli 3:5. Prostě, když dá soupeř skoro dvakrát více branek než vy (15:8), postupuje se špatně.

S remízou se dnes příliš nepočítá, je totiž v nabídce s kurzem 4.40. Tým z Las Vegas je jasným favoritem na výhru, tu si můžeš vsadit díky kurzu 1.70. Vítězství Vancouveru Canucks si hoď na tiket s kurzem 3.68.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.