Pink Elephants – recenze online výherního automatu

Nabídka Sazka Her se v poslední době rozrostla o několik nových her. Mezi žhavé novinky patří i Pink Elephants, povedený online výherní automat se speciálními symboly, bonusovou hrou, free spiny i celou řadou možností, jak si vytočit velké výhry.

Pink Elephants je klasický výherní automat s parádní grafikou, s nímž si užijete spoustu zábavy. Na šestici válců se budete kromě růžových slonů potkávat i s dalšími zvířaty typickými pro africký kontinent. Téma hry od vývojářů z Thunderkicku je zřejmé na první pohled. Největším lákadlem tohoto automatu je ale neskutečných 4 096 výherních kombinací!

Také čtěte: 5 důvodů, proč se vyplatí registrace u Sazka Her

Symboly Wild, Scatter a super bonusová hra

Není překvapením, který ze symbolů je tím hlavním a zároveň nejcennějším. Nejvyšší výhry vyplácí růžový slon. Odměnu získáváte u při sestavení dvou totožných symbolů.

Nechybí ani zástupný symbol Wild či symbol Scatter v podobě burského oříšku. Při sestavení alespoň tří symbolů Scatter se spustí bonusová hra s volnými zatočeními. Jejich počet se odvíjí od počtu symbolů. Tři symboly se rovnají 7 volným zatočení, pět symbolů zaručuje už lákavých 15 free spinů.

A jak vypadá samotná bonusová hra? Během ní sbíráte symboly sloní koule, jimiž se zaplňují příslušné ukazatele. Když některý z ukazatelů zaplníte, symbol se až do konce hry přemění na symbol růžového slona a vy obdržíte další roztočení zdarma.

V hlavní hře se pak mohou kdykoli objevit tajemné symboly Scatter (1 až 5), jež zvyšují šanci na spuštění bonusové hry.

Zahrajte si automat Pink Elephants u Sazka Her s bonusem!

Online výherní automat Pink Elephants určitě stojí za to vyzkoušet. V herně Sazka Hry je k dispozici pro hraní pro zábavu zcela zdarma. Čtyři tisícovky výherních kombinací nicméně naplno oceníte až při hře za peníze, kterou lze spustit až po registraci. Po jejím dokončení vás Sazka jako nového hráče odmění vstupním bonusem 300 Kč + až 5 000 Kč.

Tip → Hrajte Sazka Hry s bonusem pro nové hráče